Geil Evo X II 32gb Ddr4 3600mhz Ram Gaexsy432gb3600c18bdc

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Geil Evo X II 32gb Ddr4 3600mhz Ram Gaexsy432gb3600c18bdc

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kablosuz RGB Aydınlatma Ayrıcalığı

Kablosuz RGB aydınlatma teknolojisi ile benzersiz efektler oluşturur. Açık sistemler ve şeffaf kasalar için ideal olan bu LED aydınlatmalar, farkı bileşenleri ile senkronize olarak görsel bir bütünlük sağlarken kablo kirliliğini ortadan kaldırır.

Sistemi Güçlendiren Yapı

Fırçalanmış metal üst kasa sayesinde oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. RGB aydınlatmalı özel tasarımı ise hem estetik hem de dayanıklılığı bir arada sunar.

Standardın Üzerinde OC Deneyimi

Intel XMP 2.0 optimizasyonu sayesinde standartların üzerinde overclock yapma avantajı sunar. Bu sayede sisteminizden maksimum verim alarak video oyunlarını daha etkili bir şekilde oynayabilirsiniz.

RGB Kontrol Yazılımları ile Tam Uyum

Asus Aura yazılımının yanı sıra MSI Mystic Light, Gigabyte Fusion ve ASRock Polychrome gibi farklı anakartların RGB kontrol yazılımlarını da destekler. Böylece anakartınızın RGB kontrol yazılımı üzerinden aydınlatma ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Ultra Hızlı Çalışma Performansı

Intel'in yeni yonga setleri için optimize edilmiş Intel XMP profillerine sahip olan RAM’in minimum 2400 MHz olan bellek hızı turbo modda 4133 MHz seviyesine ulaşır.

Teknik Özellikler

Orıjınal Renk
SİYAH
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Ürün Model Adı
GEIL EVO X II 32GB DDR4 3600MHZ RAM GAEXSY432GB3600C18BDC
Renk
SİYAH
Ram Kapasitesi (gb)
32 GB
Sub Kategori
PASAJ
Bellek (ram) Türü
DDR4
Bellek (ram) Hızı (mhz)
3600 MHZ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
GEIL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok