Netac 1 TB 3.0 Taşınabilir SSD (N600S-1TB)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ömürlük Deneyim Sağlayan Kalite

Netac N600S 1TB SSD sayesinde kullanıcı tipleri uzun ömürlü bir deneyim sağlayarak saklamak istedikleri tüm belgelerini güvenle korur. Yıllarca belgelere zarar verilmeden hafızada tutulur ve kaliteli bir deneyim gerçekleşir.

Depolama Alanı Yaratan Geniş Kapasite

Sınıfının en iyi hizmetini sunan yenilikçi yapısı ve kullanıcıları tarafından tam not alan geniş depolama alanı bilgisayarlarda veya cep telefonlarda kullanım alanı yaratarak sıra dışı bir deneyim elde ettirir.

Sınıfının En İyi Performansını Sağlayan Dayanıklılık

Kullanıcılarına yüksek performans sağlamak adına yüksek dayanıklı malzeme ile üretilen SSD sayesinde ısıdan, çizilme veya darbelerden belge ve klasörler korunmuş olur. Bu sayede kullanıcılar keyifli bir deneyim yaşayabilir.

Hızlı Okuma ve Yazma Hızı ile Mükemmel Deneyim

Son teknoloji yazma ve okuma hızı sayesinde belge indirme veya belge yükleme işleri ışık hızında gerçekleşir. Uzun boyutlu dosyalarda bile etkin bekleme süresi sunan hard disk sayesinde konforlu bir kullanım sağlanır.

Hafif ve Şık Tasarımı ile Göz Kamaştırır

Yenilikçi göz kamaştıran tasarımı ve kalitesi sayesinde kullanıcılar yüzlere fotoğraf veya videosunu güvenle korur. Hafif yapısından dolayı kullanıcılar dilediği her yere sabit disklerini götürebilir..

Güvenli Kullanım Türü ile Ergonomik Deneyim

Konforlu ve güvenli bir deneyim sunan yenilikçi teknoloji sayesinde tüm kullanıcı tipleri ergonomik bir kullanım sağlar. Sıfır gürültü ile çalışan sistem göz kamaştıran bir yapıya sahiptir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
N600S-1TB
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
1TB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA 3
Okuma Hızı (mb/s)
500 MB
Yazma Hızı (mb/s)
400 MB
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Sub Kategori
TDA
Marka
NETAC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok