Netac 1 TB 3.0 Taşınabilir SSD (N600S-1TB)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ömürlük Deneyim Sağlayan Kalite

Netac N600S 1TB SSD sayesinde kullanıcı tipleri uzun ömürlü bir deneyim sağlayarak saklamak istedikleri tüm belgelerini güvenle korur. Yıllarca belgelere zarar verilmeden hafızada tutulur ve kaliteli bir deneyim gerçekleşir.

Depolama Alanı Yaratan Geniş Kapasite

Sınıfının en iyi hizmetini sunan yenilikçi yapısı ve kullanıcıları tarafından tam not alan geniş depolama alanı bilgisayarlarda veya cep telefonlarda kullanım alanı yaratarak sıra dışı bir deneyim elde ettirir.

Sınıfının En İyi Performansını Sağlayan Dayanıklılık

Kullanıcılarına yüksek performans sağlamak adına yüksek dayanıklı malzeme ile üretilen SSD sayesinde ısıdan, çizilme veya darbelerden belge ve klasörler korunmuş olur. Bu sayede kullanıcılar keyifli bir deneyim yaşayabilir.

Hızlı Okuma ve Yazma Hızı ile Mükemmel Deneyim

Son teknoloji yazma ve okuma hızı sayesinde belge indirme veya belge yükleme işleri ışık hızında gerçekleşir. Uzun boyutlu dosyalarda bile etkin bekleme süresi sunan hard disk sayesinde konforlu bir kullanım sağlanır.

Hafif ve Şık Tasarımı ile Göz Kamaştırır

Yenilikçi göz kamaştıran tasarımı ve kalitesi sayesinde kullanıcılar yüzlere fotoğraf veya videosunu güvenle korur. Hafif yapısından dolayı kullanıcılar dilediği her yere sabit disklerini götürebilir..

Güvenli Kullanım Türü ile Ergonomik Deneyim

Konforlu ve güvenli bir deneyim sunan yenilikçi teknoloji sayesinde tüm kullanıcı tipleri ergonomik bir kullanım sağlar. Sıfır gürültü ile çalışan sistem göz kamaştıran bir yapıya sahiptir.

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
1 TB SSD

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.