SanDisk 500 GB Extreme Pro 3D SDSSDXPM2-500G-G25 M.2 PCI-Express 3.0 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Depolama Kapasitesi

Dosyalarınızı kolay bir şekilde depolayabileceğiniz Extreme Pro SSD, 500 GB’lık geniş bir kapasiteye sahiptir. Güvenli kullanım ve depolama imkanı veren ürün, -55 ve 85 derece değişen aralıktaki sıcaklıklarda depolamanızı gerçekleştirir.

Hızlı Okuma Özelliği

3,400 MB/s1 Okuma hızına sahip olan hard disk, dosya grafiklerini en hızlı şekilde kullanıma hazır hale getirir. Anında görüntüleme yapmanızı sağlayan SSD, maksimum 410 K rastgele okuma hızına sahiptir.

Hızlı Yazma Özelliği

Dosya aktarımlarını çok hızlı bir şekilde halletmenizi sağlayan hard disk, 2,500 MB/s1 yazma hızı ile üstün bir performans gösterir. Aynı zamanda maksimum 330 K yazma hızı sayesinde dosyaları en güvenli şekilde saklamanıza imkan verir.

İdeal Çalışma Sıcaklığı

Standart çalışma sırasında 0 ve 70 derece arasında değişken bir ısıya sahip olan SSD hard disk, farklı ısı değerlerine uyum sağlayarak daha uzun süreli kullanımlarda beklentileri karşılar.

Standart Boyutlar ile Dayanıklı Yapı

500 GB Hard disk, pek çok cihaza rahatça uyum sağlayabilen ideal boyutlar ile tasarlanmıştır. Ayrıca ‘’Resistant Up’’ özelliğine sahip olan cihaz, 300 TBW özelliği ile darbelere karşı dayanıklılık gösterir.

Garantili Kullanım

SSD Hard disk, geniş ısı değerlerinde gösterdiği üstün performans ve darbelere dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanımlara uygun bir yapıda üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı: 3400 MB/S
  • Ürün Tipi: SSD
  • Yazma Hızı: 2500 MB/S
  • Bağlantı Arayüzü: M.2
  • Kapasite: 500 GB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK 500 GB EXTREME PRO 3D SDSSDXPM2-500G-G25 M.2 PCI-EXPRESS 3.0 SSD
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
500 GB
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok