WD My Passport 2 TB Taşınabilir Harici Hard Disk WDBYVG0020BBK-WESN

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WD My Passport 2 TB Taşınabilir Harici Hard Disk WDBYVG0020BBK-WESN

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Her Yolculukta Bir Pasaport Gerekir

Her yolculukta bir pasaport gerekir. My Passport disk, hayatta ilerlemeniz için size güven ve özgürlük sağlayan, güvenilir ve taşınabilir bir depolama cihazıdır. Avucunuza sığacak boyuttaki yeni ve şık tasarımı ile fotoğraf, video, müzik ve belgelerinizi depolayacak, düzenleyecek ve paylaşacak alana sahiptir. WD Backup™ yazılımı ve parola koruması ile mükemmel şekilde eşleşen My Passport diski, dijital yaşam içeriklerinizi güvende tutmaya yardımcı olur.

Ergonomik Tasım

Yeni My Passport™ diski, yolculuğunuzun tadını çıkarmanız için yeniden tasarlandı. Kullanışlı ve ince bir form faktörüne sahiptir ve çeşitli canlı renklerde mevcuttur.

Güvenlik ile Ön Planda

My Passport™ diskinin parola korumalı yerleşik 256 bit AES donanım şifrelemesi, dijital yaşam içeriklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur. Sadece parola korumasını etkinleştirin ve WD Discovery™ yazılımı kullanarak kendi kişisel parolanızı ayarlayın.

Yedekli ve Kolay Kullanım

My Passport™ disk, kendi yaşam yolculuğunuz sırasında fotoğraflar, videolar, müzikler ve belgeler gibi yarattığınız her türlü içeriğin kaybolmayacağından emin olmanıza yardımcı olmak için WD Backup™ yazılımı ile donatılmış olarak sunulur. Programladığınız şekilde otomatik olarak çalışması için ayarlayabilirsiniz. Önemli dosyaların sisteminizden My Passport diskinize yedeklenmesi için sadece zamanını ve sıklığını seçin. My Passport™ taşınabilir depolama, tüm gerekli kabloları içererek, kutusundan çıktığında kullanıma hazırdır. Ayrıca, SuperSpeed USB ile yaşamınızdaki her şeyi yedeklemeye hızlıca başlayıp, ilerlemeye devam edebilirsiniz.


Teknik Özellikler

  • Kapasite: 2 TB
  • Arayüz: USB 3.2 Gen 1
  • Uyumluluk:  Windows® 10 veya Windows 8.1 işletim sistemleri. Diğer işletim sistemleri için yeniden biçimlendirme gerektirebilir
  • Boyutlar: 107.2 mm x 75 mm x 11.15 mm

Kutu İçeriği

  • Taşınabilir sabit disk
  • SuperSpeed USB kablosu
  • WD Discovery™ yazılımı
  • Hızlı kurulum kılavuzu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WDBYVG0020BBK-WESN
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
2048 GB/2 TB
Dönüş Hızı (rpm)
BELİRTİLMEMİŞ
Bağlantı Tipi
USB MİCRO-B
Bağlantı Arayüzü
USB 3.2
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
WD
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok