Kodak K102 USB Bellek USB 2.0 128 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Detaylarıyla Göz Kamaştıran Bir Tasarım

Çok şık detaylar ile üretilen Kodak USB bellek, çarpıcı tasarımı ile göz kamaştıran bir güzelliğe ulaşır. Yüksek teknolojik özelliklerinin yanı sıra şıklığı ile de kalbinizi fetheder.  

Günlük Kullanım için İdeal Performans

Kodak markasının üstün teknolojisi ile üretilen bellek, size günlük kullanım için ideal bir performans vadeder. Rahat kullanılabilir yapısıyla ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılar.    

Özel Olarak Tasarlanan Başlık ve Gövde Yapısı  

Özel olarak tasarlanan başlık ve gövde yapısı ile muhteşem bir deneyim sunar. Kaliteli malzemeden üretilen yapısıyla güven verirken, rengarenk dizaynı ile görenleri kendisine hayran bırakır.

Geniş Depolama Kapasitesi ile Rahat Kullanım

128 GB geniş depolama alanı ile hem işleriniz için hem de eğlenceli dakikalar için konforlu bir kullanım alanı yaratır. Fotoğraf, video ve istediğiniz içerikleri USB’ye yükleyerek depolayabilir, ihtiyaç dahilinde rahatça kullanabilirsiniz.

Klipsli Kapağıyla Güvenlik Yanınızda  

USB giriş ucunu koruyan kapağıyla güvenli bir kullanım ortamı sunar. USB’yi kullanırken kapağını arka kısmında yer alan kısmına klips sistemi yardımıyla takarak saklayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde kapağını kapatıp saklayabilirsiniz.

Küçük Boyutları Sayesinde Her Yerde Sizinle

Hafif ve küçük boyutlara sahip Kodak USB bellek, size ergonomik bir kullanım olanağı sunar. Bu özelliği sayesinde yanınızda kolayca taşıyarak ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz.

Yüksek Hız Özelliğiyle Dakikalar İçerisinde Veri Aktarımı

Yüksek hızdaki okuma ve yazma özelliğiyle ile verilerinizi dakikalar içerisinde cihazınıza aktarabilirsiniz. Cihazlarınız arasında video, fotoğraf ve içeriklerinizi transfer edebilir, sizin için önemli olan verileri yanınızda taşıyabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

Alanında öncü bir marka olan Kodak kaliteli malzeme yapısıyla ön plana çıkar. Dayanıklı yapısıyla size uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi vadeder.

Teknik Özellikleri

  • Marka: Kodak
  • Türü: USB Bellek
  • Kapasite: 128 GB
  • Giriş / Çıkış Portları: USB 2.0
  • Okuma Hızı: 15 MB / sn
  • Yazma Hızı: 5 MB / sn  


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.