SanDisk iXpand 128 GB Type-A Flash Bellek + Lightning SDIX90N-128G-GN6NE

Henüz yorum yok Yorum Yaz

SanDisk iXpand 128 GB Type-A Flash Bellek + Lightning SDIX90N-128G-GN6NE

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Apple Cihazlar ve PC ile Tam Uyum

iXpand flash bellek, Apple cihazlar ve PC ile kullanmanız için tasarlanır. Bünyesinde iki adet konnektör barındıran cihaz, iPhone ve MacBook cihazların yanı sıra PC ile de tam uyumludur. İki adet konnektör aracılığıyla farklı türdeki cihazlar arasında geçiş yapmanız kolaylaşır.

İki Konnektör Ayrıcalığı

Type-A flash bellek, sahip olduğu iki konnektör sayesinde geniş bağlantı seçeneği sunar. Bağlantı tiplerinden biri ile iPhone’unuzda yer açmanıza imkân tanıyan ürünün diğer ucunda ise USB 3.1 Gen 1 konnektörü bulunur. USB 3.1 Gen 1 konnektör, iPhone ile bilgisayar arasında veri aktarımını mümkün kılar.

Alandan Kazanın

128 GB depolama kapasitesi ile dikkat çeken bellek daha fazla oyun, fotoğraf ve video için gereksinim duyduğunuz alana kavuşmanızı sağlar. Cihaz veri aktarımını hızlı şekilde gerçekleştirir.

iXpand Drive Uygulaması

Apple Store’dan indirilebilen, iOS 10.2 ve üzeri iPhone modellerinde kullanılabilen iXpand Drive uygulaması ile dosyalarınızı otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Otomatik yedekleme fonksiyonu, anılarınızı kaybetmenizin önüne geçer.

Şifreleme Sistemi

iXpand 128 GB flash bellekte dosyalarınızı gizli tutmanıza yarayan şifreleme sistemi mevcuttur. Fotoğraf, video ve dokümanlarınızı Apple cihazlarınız ve PC bilgisayarlarınız arasında parola yardımıyla korumak için tıpkı yedeklemede olduğu gibi, iXpand Drive uygulamasını indirmeniz gerekir.

Üst Düzey Koruma ve Rahatlık

SanDisk flash bellek, üst düzey koruma ve rahatlık vadeder. Ürünün döner kapağı, lightning konnektörünü korur. Ayrıca bu sayede USB Type-A tarafını da rahatça saklayabilirsiniz.

İnternet Bağlantısına İhtiyacınız Yok

Type-A flash bellek ve lightning özellikli bellek, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan veri transferi yapmanıza yardımcı olur. Ürün, dosyaları göndermek için e-posta trafiği yaratma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Ergonomik Kullanım

0,02 kg (20 g) ağırlığındaki ürün, ergonomik kullanıcı deneyimi ortaya koyar. Yanınızda daima rahatça taşıyabileceğiniz flash bellek, iş ve eğitim hayatınızın her anında yardımınıza koşar.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 128 GB
  •  Arayüz: USB 3,1, 1. nesil
  • Konnektör: Lightning ve USB-A
  • PC & MacBook uyumluluğu: Windows 8, Windows 10, Chrome OS, macOS X v10,9 ve üzeri
  • Mobil cihaz uyumluluğu: iPhone 11 Pro Max ile iPhone 5 arası tüm modeller, iPad Air, iPad mini 2, 3, 4, 5, iPad Pro 12,9 inç (1. ve 2. nesil), iPad Pro 9,7 inç (retina ekran), iPod 5. nesil ve üzeri
  • Boyutlar: 8,7 x 15,2 x 65,4 (Y x G x U) mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SDIX90N-128G-GN6NE
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
USB FLASH DRIVE
Kapasite (mah)
128 GB
Okuma Hızı (mb/s)
10MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
10MB/S
Mobil Cihaz Uyumluluğu
APPLE
Bağlantı Tipi
KABLO
Bağlantı Arayüzü
LİGHTNİNG
Ana Renk
BEYAZ GRİ
Renk
BEYAZ GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok