SanDisk iXpand 128 GB Type-A Flash Bellek + Lightning SDIX90N-128G-GN6NE

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Apple Cihazlar ve PC ile Tam Uyum

iXpand flash bellek, Apple cihazlar ve PC ile kullanmanız için tasarlanır. Bünyesinde iki adet konnektör barındıran cihaz, iPhone ve MacBook cihazların yanı sıra PC ile de tam uyumludur. İki adet konnektör aracılığıyla farklı türdeki cihazlar arasında geçiş yapmanız kolaylaşır.

İki Konnektör Ayrıcalığı

Type-A flash bellek, sahip olduğu iki konnektör sayesinde geniş bağlantı seçeneği sunar. Bağlantı tiplerinden biri ile iPhone’unuzda yer açmanıza imkân tanıyan ürünün diğer ucunda ise USB 3.1 Gen 1 konnektörü bulunur. USB 3.1 Gen 1 konnektör, iPhone ile bilgisayar arasında veri aktarımını mümkün kılar.

Alandan Kazanın

128 GB depolama kapasitesi ile dikkat çeken bellek daha fazla oyun, fotoğraf ve video için gereksinim duyduğunuz alana kavuşmanızı sağlar. Cihaz veri aktarımını hızlı şekilde gerçekleştirir.

iXpand Drive Uygulaması

Apple Store’dan indirilebilen, iOS 10.2 ve üzeri iPhone modellerinde kullanılabilen iXpand Drive uygulaması ile dosyalarınızı otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Otomatik yedekleme fonksiyonu, anılarınızı kaybetmenizin önüne geçer.

Şifreleme Sistemi

iXpand 128 GB flash bellekte dosyalarınızı gizli tutmanıza yarayan şifreleme sistemi mevcuttur. Fotoğraf, video ve dokümanlarınızı Apple cihazlarınız ve PC bilgisayarlarınız arasında parola yardımıyla korumak için tıpkı yedeklemede olduğu gibi, iXpand Drive uygulamasını indirmeniz gerekir.

Üst Düzey Koruma ve Rahatlık

SanDisk flash bellek, üst düzey koruma ve rahatlık vadeder. Ürünün döner kapağı, lightning konnektörünü korur. Ayrıca bu sayede USB Type-A tarafını da rahatça saklayabilirsiniz.

İnternet Bağlantısına İhtiyacınız Yok

Type-A flash bellek ve lightning özellikli bellek, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan veri transferi yapmanıza yardımcı olur. Ürün, dosyaları göndermek için e-posta trafiği yaratma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Ergonomik Kullanım

0,02 kg (20 g) ağırlığındaki ürün, ergonomik kullanıcı deneyimi ortaya koyar. Yanınızda daima rahatça taşıyabileceğiniz flash bellek, iş ve eğitim hayatınızın her anında yardımınıza koşar.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 128 GB
  •  Arayüz: USB 3,1, 1. nesil
  • Konnektör: Lightning ve USB-A
  • PC & MacBook uyumluluğu: Windows 8, Windows 10, Chrome OS, macOS X v10,9 ve üzeri
  • Mobil cihaz uyumluluğu: iPhone 11 Pro Max ile iPhone 5 arası tüm modeller, iPad Air, iPad mini 2, 3, 4, 5, iPad Pro 12,9 inç (1. ve 2. nesil), iPad Pro 9,7 inç (retina ekran), iPod 5. nesil ve üzeri
  • Boyutlar: 8,7 x 15,2 x 65,4 (Y x G x U) mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.