SanDisk iXpand Luxe 128 GB iPhone USB Bellek SDIX70N-128G-GN6NE

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Özgürlük Ruhunda Var

SanDisk’in geliştirdiği iXpand Luxe, özgürce üretmenizi ve ürettiklerinizi özgürce taşımanızı sağlar. İki adet konnektöre sahip olan sürücü, dosyalarınızı iPhone, iPad, Android telefonlar başta olmak üzere, USB Type-C bağlantılı cihazlar arasında aktarmanızı kolaylaştırır.

E-Posta Trafiğine Son

iXpand USB belleği kullanmak için internet bağlantısı gerekmez. Fotoğraf, video ve dokümanları internete ihtiyaç duymadan aktarmanıza imkân tanıyan ekipman, transfer sürecini daha hızlı ve verimli hale getirir.

128 GB Depolama Alanı

USB bellek 128 GB depolama alanı ile ihtiyaçlarınızı karşılarken hiç zorlanmaz. Daha fazla fotoğraf, video ve oyun depolamanızı mümkün kılan ürünün yüksek hafızası sayesinde özel anılarınızı silmenize de gerek kalmaz.

Otomatik Yedekleme ile Dosyalarınızı Koruyun

Ürün, iXpand Drive uygulaması aracılığıyla otomatik yedekleme olanağı sunar. iOS 10.2 ve üzeri işletim sisteminin kurulu olduğu iPhonelarda kullanılabilen uygulama ile sürücüyü telefonunuza taktığınız an, otomatik yedekleme işlemi başlar. Bunun için uygulama ayarlarında otomatik yedeklemeyi ayarlamanız gerekir.

Parola Belirleyin, Dosyalarınızı Güvende Tutun

iXpand Drive uygulamasının sunduğu özelliklerden biri de şifreleme sistemidir. Dokümanlarınızın tamamını iOS cihazlarınız ve kişisel bilgisayarlarınız arasında güvenle korumak için parola belirleyebilirsiniz. İlgili özellik iOS 10.2 ve üzeri, macOS X v10.9 ve üzeri cihazların yanı sıra Win8 ve Win10 işletim sistemleri tarafından desteklenir.

Şık Döner Tasarım

USB bellek, şık döner tasarıma sahiptir. Sürücüyü çantanızda ve cebinizde güvenle taşımanızı sağlayan tasarım, konnektörleri korur. Ayrıca anahtar halkası ürünü dışarıdayken de yanınıza almanızı kolaylaştırır.

İşlevsel Kullanıcı Deneyimi

0,005 kg (5 g) ağırlığındaki iPhone USB bellek, 8,7 x 15,6 x 50 mm boyutlarında tasarlanır. Model, veri transferine gereksinim duyduğunuz her an yanınızda yer alır.

Benzersiz SanDisk Kalitesi

Veri depolama ürünlerindeki başarılı üretim performansıyla dikkat çeken SanDisk, daima kullanıcı odaklı hareket eder. iXpand Luxe iPhone USB bellek de markanın kullanıcı odaklı üretim anlayışını başarıyla yansıtır.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 128 GB
  • Arayüz: USB 3.1, 1. nesil
  • Konnektör: Apple Lightning ve USB-A
  • PC & MacBook uyumluluğu: Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10,9 ve üzeri
  • Mobil cihaz uyumluluğu: iPhone 11 Pro Max ile iPhone 5 arası tüm modeller, iPad Air, iPad mini 2, 3, 4, 5, iPad Pro 12,9 inç (1. ve 2. nesil), iPad Pro 9,7 inç (retina ekran), iPod 5. nesil ve üzeri
  • Ağırlık: 0,005 kg (5 g)
  • Boyutlar: 8,7 x 15,6 x 50 (Y x G x U) mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SDIX70N-128G-GN6NE
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
USB FLASH DRIVE
Kapasite (mah)
128 GB
Okuma Hızı (mb/s)
100MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
10MB/S
Mobil Cihaz Uyumluluğu
APPLE
Bağlantı Tipi
KABLO
Bağlantı Arayüzü
LİGHTNİNG
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
SANDISK
5,0
1 kere puanlandı