SanDisk iXpand Mini 128 GB iPhone USB Bellek SDIX40N-128G-GN6NE

Henüz yorum yok Yorum Yaz

SanDisk iXpand Mini 128 GB iPhone USB Bellek SDIX40N-128G-GN6NE

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Hızlıca Alan Açın

iXpand Flash Sürücüsü ile iPhone veya iPad'inizde hızlı ve kolayca alan açın. Lightning konnektörü takın ve fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları cihazınızdan sürücüye kolayca taşıyın. Daha sonra dosyaları bir PC veya Mac bilgisayara aktarabilir veya sürücüde depolayabilirsiniz.

Otomatik Fotoğraf Yedekleme

iXpand Drive uygulamasını sürücü her bağlandığında iPhone veya iPad film rulolarını otomatik olarak yedekleyecek şekilde ayarlayın. Hangi fotoğrafların yedekleneceğini manuel olarak seçmenize gerek yoktur. Her taktığınızda bu işlemi sizin için halleder.

Videoları Hareket Halindeyken İzleme

iXpand Flash Sürücüsü popüler video formatlarını (.WMV, .AVI, .MKV, .MP4, .MOV) destekler, böylece cihazınız aracılığıyla videoları doğrudan sürücüde depolayabilir ve izleyebilirsiniz.

USB 3.0 Yüksek Hızlı Aktarımlar

Diski bilgisayarınızın USB 3.0 portuna takın ve dosyaları hızlı aktarın – 90 MB/sn.

Özellikler

Kapasite: 128 GB
Arayüz: USB 3.0
Konektör: USB-A, Lightning
Uyumluluk:
Mobil cihaz uyumluluğu:    iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad mini, iPad mini 4, iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7" Retina ekranlı iPad, 5. Nesil ve daha yeni iPod, Lightning girişli ve iOS 8.2 ve üzeri yüklü cihazlar Bkz. cihaz uyumluluğu.
PC/Mac bilgisayar uyumluluğu: Windows® 7, Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10.9 ve üzeri
Boyutlar (L x W x H): 53 mm x 12.1 mm x 4.6 mm

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok