SanDisk iXpand Mini 128 GB iPhone USB Bellek SDIX40N-128G-GN6NE

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlıca Alan Açın

iXpand Flash Sürücüsü ile iPhone veya iPad'inizde hızlı ve kolayca alan açın. Lightning konnektörü takın ve fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları cihazınızdan sürücüye kolayca taşıyın. Daha sonra dosyaları bir PC veya Mac bilgisayara aktarabilir veya sürücüde depolayabilirsiniz.

Otomatik Fotoğraf Yedekleme

iXpand Drive uygulamasını sürücü her bağlandığında iPhone veya iPad film rulolarını otomatik olarak yedekleyecek şekilde ayarlayın. Hangi fotoğrafların yedekleneceğini manuel olarak seçmenize gerek yoktur. Her taktığınızda bu işlemi sizin için halleder.

Videoları Hareket Halindeyken İzleme

iXpand Flash Sürücüsü popüler video formatlarını (.WMV, .AVI, .MKV, .MP4, .MOV) destekler, böylece cihazınız aracılığıyla videoları doğrudan sürücüde depolayabilir ve izleyebilirsiniz.

USB 3.0 Yüksek Hızlı Aktarımlar

Diski bilgisayarınızın USB 3.0 portuna takın ve dosyaları hızlı aktarın – 90 MB/sn.

Özellikler

Kapasite: 128 GB
Arayüz: USB 3.0
Konektör: USB-A, Lightning
Uyumluluk:
Mobil cihaz uyumluluğu:    iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad mini, iPad mini 4, iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7" Retina ekranlı iPad, 5. Nesil ve daha yeni iPod, Lightning girişli ve iOS 8.2 ve üzeri yüklü cihazlar Bkz. cihaz uyumluluğu.
PC/Mac bilgisayar uyumluluğu: Windows® 7, Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10.9 ve üzeri
Boyutlar (L x W x H): 53 mm x 12.1 mm x 4.6 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.