SanDisk Ultra Dual Drive Go 256GB USB 3.1 Type-C SDDDC3-256G-G46 Flash Bellek

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

SanDisk Ultra Dual Drive Go 256GB USB 3.1 Type-C SDDDC3-256G-G46 Flash Bellek

Sandısk Ultra Dual Drive Go Type-C 256GB USB Bellek SDDDC3-256G-G46 yalnız depolama cihazı değildir, dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayan ve taşıyan en büyük yardımcınızdır. USB Type-C ve Type-A konnektörlerine sahip depolama cihazı olan SanDisk Ultra Dual Drive Go, dosyalarınızı USB Type-C ile akıllı telefonunuz, tabletleriniz ve Mac’leriniz ile USB Type-A bilgisayarlarınız arasında kolayca taşımanıza imkan tanır. 

Artık Daha Fazla Fotoğraf Çekip, Tüm Cihazlarınızda Bunlara Erişebilirsiniz

USB Type-C ve Type-A konnektörleri ile cihazlarınız için 2’si 1 arada flash sürücüdür. USB type-C konnektörü ile akıllı telefonunuzla fotoğraf çekip, bunları PC’nize aktarmak istediğinizde SanDisk Ultra® Dual Drive Go, dosyaları USB Type-C akıllı telefonunuz, tabletleriniz ve Mac’leriniz ile USB Type-A bilgisayarlarınız arasında sorunsuzca taşımanıza imkan tanır.

Daha Fazla Fotoğraf Çekmek için Yer Açın

USB Type-C akıllı konnektörlü telefonunuzda yer mi kalmadı? Sadece SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Flash sürücüyü takın ve cihazınızdan yer açarak dosyaları kolayca taşıyın. Tüm bu ekstra yer ile daha fazla seyahat fotoğrafı, film, müzik, oyun ve daha başka ne isterseniz depolayabilirsiniz.

Otomatik Yedekleme Sadece Bir Eklenti Uzağınızda!

En yeni fotoğraf, video, müzik, belge ve kişilerinizi SanDisk Memory zone uygulaması ile otomatik olarak yedekleyin. Akıllı telefonunuzu kaybetseniz bile, en değerli anılara sahip olabilirsiniz.

Dosyaları Hızlıca Bilgisayarınıza Taşıyın

Fotoğrafları cihazlar arasında e-postayla göndermeye elveda deyin. Dosyalar SanDisk Ultra Dual Drive Go cihazınızda yer aldıktan sonra, 150 MB/sn okuma hızlarına sahip yüksek kaliteli USB 3.1 Gen 1 performansı, dosyalarınızı bilgisayarınıza hızlıca taşımanıza imkan tanır.

Konnektörleri Korumak için Döner Tasarım

SanDisk Ultra Dual Drive Go, hareket halinde olduğunuzda disklerin konnektörlerini korumak için tasarlanmıştır. Anahtarlık halkası sayesinde diskinizi kullanışlı ve güvenli olması için anahtarlığınıza takabilir, her yere güvenle taşıyabilirsiniz. Artık dışarı çıktığınızda yer açmanız gerekirse, her zaman elinizin altında olacaktır.

Teknik Özellikler

 • Cihaz Tipi: USB Bellek
 • Depolama Teknolojisi: NAND
 • Veri Yolu: USB
 • Veri Yolu Standardı: USB 3.2 Gen 1
 • Bağlantı Arayüzü: USB Type-A, USB Type-C
 • Bağlantı Sayısı: 2
 • Kapasite: 256 GB
 • Sıralı Okuma: 150 MB/s
 • Yükseklik: 44 mm
 • Genişlik: 12 mm
 • Derinlik: 9 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA DUAL DRİVE GO 256GB USB 3.1 TYPE-C SDDDC3-256G-G46 FLASH BELLEK
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
256GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok