Sandisk Ultra Dual Drive Luxe 512 GB USB Type-C Flash Bellek

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Sandisk Ultra Dual Drive Luxe 512 GB USB Type-C Flash Bellek

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sandisk Ultra Dual Drive Go 512 GB Type-C USB Flash Bellek

USB Type-C ve Type-A cihazlarınız arasında çalışan bir depolama aygıtı mı arıyorsunuz? SanDisk Ultra Dual Drive Luxe, dosyalarınızı USB Type-C akıllı telefonunuz, tabletiniz ve Mac’iniz ile USB Type-A bilgisayarınız arasında kolayca taşıyabilmenizi sağlar. Böylece daha fazla fotoğraf çekebilir ve tüm cihazlarınızdan fotoğraflarınıza kolayca erişebilirsiniz.

USB Type-C ve Type-A Cihazlarınız için Tümüyle Metal 2’si 1 Arada Flash Sürücü

USB Type-C akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları PC’nizde mi görüntülemek istiyorsunuz? Yüksek performanslı SanDisk Ultra Dual Drive Luxe; dosyalarınızı USB Type-C akıllı telefonunuz, tabletiniz ve Mac’iniz ile USB Type-A bilgisayarınız arasında sorunsuzca taşımanıza imkan tanır.

Daha Fazla Fotoğraf Çekmek için Yer Açın

USB Type-C akıllı telefonunuzda yer kalmadı mı? Çözüm için yalnızca SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Flash Sürücü’yü telefonunuza takmanız yeterlidir. Dosyalarınızı flash sürücüye kolayca taşıyarak cihazınızda yer açabilirsiniz. Ekstra saklama alanı sayesinde daha fazla seyahat fotoğrafı, film, müzik, oyun ve daha başka ne isterseniz depolayabilirsiniz.

Otomatik Yedekleme Sadece Bir Eklenti Uzağınızda

En yeni fotoğraf, video, müzik, belge ve kişilerinizi SanDisk Memory Zone uygulaması ile otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu kaybetseniz bile en değerli anılara hala sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Dosyaları Hızlıca Bilgisayarınıza Taşıyın

Fotoğrafları cihazlar arasında e-postayla göndermeye elveda diyebilirsiniz. Dosyalarınızı SanDisk Ultra Dual Drive Luxe cihazınıza yükledikten sonra kısa sürede bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. 150 MB/sn okuma hızı ve yüksek performanslı USB 3.1 Gen 1 teknolojisi dosyalarınızı bilgisayarınıza hızlıca taşımanıza imkan tanır.

Konnektörleri Koruyan Döner Kapak Tasarımı

Verilerinizin zarar görmesinden endişe etmeden flash belleği çantanızda veya cebinizde taşıyabilirsiniz. SanDisk Ultra Dual Drive Luxe, döner tasarımlı şık bir metal kasası sayesinde disk konnektörlerini olası darbelere karşı korumaya yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Depolama Teknolojisi: NAND
  • Veri Yolu: USB
  • Veri Yolu Standardı: USB 3.2 Gen 1
  • Bağlantı Arayüzü: USB Type-A ve USB Type-C
  • Bağlantı Sayısı: 2
  • Kapasite: 512 GB
  • Sıralı Okuma: 150 MB/s
  • Boyut: 12 x 9 x 44 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA DUAL DRİVE LUXE 512GB USB 3.1 TYPE-C SDDDC4-256G-G46 FLASH BELLEK
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
512 GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok