SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 GB Bellek SDDDC2-128G-G46

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

USB Type-C Sürücüde Yüksek Hızlı USB 3.1 Performansı

Akıllı telefonunuzda kolayca yer açın² veya USB 3.1 150 MB/sn.ye¹ kadar yüksek hızıyla dosyaları cihazlar arasında hızlıca aktarın. SanDisk Ultra® Dual Drive USB Type-C™, çift yönlü USB Type-C™ konnektör ve standart USB konnektörle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar arasında dosyaların hızlı ve kolay bir şekilde aktarılmasını sağlar. Android™ için SanDisk® Memory Zone uygulaması (Google Play™'de mevcuttur) ³ cihazınızın belleğini veya içeriklerinizi yönetmenize yardımcı olur. SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, yeni USB Type-C cihazınız ve standart USB bağlantı noktaları olan cihazlarınız arasındaki mükemmel bağlantıdır.

Usb Type-C™ Cihazları İçin Flash Sürücü

Yeni USB Type-C bağlantı noktasına sahip gelecek nesil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Çift yönlü konnektör simetrik tasarıma sahiptir, böylece takılmasını kolay ve hızlı hale getirecek şekilde her zaman doğru yönü seçmenizi sağlar.

Yüksek Hızlı USB 3.1

150 MB/sn.ye¹ kadar performansa sahip olan yüksek hızlı USB 3.1; fotoğraf, video, şarkı ve diğer dosyalarınızın cihazlar arasında aktarılmasını beklerken artık daha az zaman harcayacağınız anlamına gelir. 

Dual USB Type-C ve USB Type-A bağlantıları

SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, çift konnektörüyle akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde yer açmanızı² veya ister USB Type-C ister standart USB Type-A bağlantı noktasına sahip olsun, birden fazla cihaz arasında dosya aktarmanızı sağlar.

Kolay Dosya Yönetimi İçin Sandisk Memory Zone Uygulaması

Google Play™ mağazasında yer alan SanDisk Memory Zone uygulaması³ telefonunuzun belleğindeki tüm dosyaları tek bir yerden görüntülemenizi, onlara erişmenizi ve yedeklemenizi sağlar. Ayrıca, cihazınızdaki dosyaları, cihazınızda yer açmak için otomatik olarak sürücünüze aktarabilir.

Özellikler

Kapasite: 128 GB
Arayüz: USB 3.1 1. Nesil, SATA
Bağlantılar: USB-C, USB-A
Uyumluluk: Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.6 ve üzeri
USB Type-C™ bağlantı noktaları ve On-The-Go (OTG) destekli akıllı telefonlar, tabletler ve diğer barındırma cihazları.
Boyutlar (L x W x H): 20.07mm x 38.1mm x 9.4mm

Açıklamalar

1: 32 GB-256 GB: 150 MB/sn.ye varan okuma hızları. Yazma hızları daha düşüktür ve kapasiteye göre değişiklik gösterir. USB 3.0 veya USB 3.1 ile USB Type-C, Gen. 1/USB 3.0 desteği gerektirir. Dahili test sonucudur; performans, barındırma cihazına bağlı olarak daha düşük olabilir. 1 MB = 1.000.000 bayt. 16 GB: 130 MB/sn.ye varan okuma hızları. Yazma hızları daha düşüktür ve kapasiteye göre değişiklik gösterir. USB 3.0 veya USB 3.1 ile USB Type-C, Gen. 1/USB 3.0 desteği gerektirir. Dahili test sonucudur; performans, barındırma cihazına bağlı olarak daha düşük olabilir. 1 MB = 1.000.000 bayt.
2: Mobil cihaz, USB Type-C bağlantı noktası ve On-The-Go (OTG) desteği gerektirir.
3: İndirme ve kurulum işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.
5: 1 GB = 1.000.000.000 bayt. Gerçek kullanıcı depolaması daha azdır.

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı