Epson EcoTank L5190 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kapasiteli Mürekkep Tankı

Yeni nesil teknoloji ile üretilen EcoTank L5190 yazıcı, kartuşsuz baskı özelliğine sahiptir. 82 kartuş ile aynı performansı gösteren mürekkep sayesinde doldurma işlemlerini daha uzun aralıklarda yapabilirsiniz. Yüksek kapasiteli mürekkep tanklarına sahip cihaz, kartuş ihtiyacını ortadan kaldırır.

Tasarruflu Baskı İşlemleri

Dahili mürekkep, yazdırma işlemlerinde sayfa başı maliyeti düşürerek siyah ve renkli baskı almanız için idealdir. Sayfa başı baskı maliyetlerinde %90’a varan tasarruf sağlayan yazıcı, tek mürekkep ile 8.100 sayfa siyah, 6.500 sayfa da renkli baskı performansı sunar.

Kompakt ve Estetik Tasarım

Kompakt tasarıma sahip cihaz, hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Dar alanlarda fazla yer kaplamayan EcoTank L5190 yazıcı, şık tasarımı ile kullanıldığı her alana estetik görünüm kazandırır. Anlaşılır tuşları ve bilgilendirme ekranı, kolay kullanım özelliği ile dikkat çeker.

Fonksiyonlu Bağlantı Seçenekleri

Çok fonksiyonlu yazıcı 4 farklı bağlantı seçeneğine sahiptir. 4’ü 1 arada cihaz Otomatik Belge Besleyici (ADF), Wi-Fi, Wi-Fi Direct ve Ethernet dahil birden fazla bağlantı seçeneği ile kullanıcısına kolaylık sağlar. Son derece kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkan EcoTank L5190, her açıdan kullanıcı dostu olduğunu kanıtlar.

Pratik Mürekkep Dolum İşlemleri

Faks özelliğine sahip cihaz mürekkep dolum işlemlerini pratik şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Yazıcının ön tarafında yer alan mürekkep tankı, kompakt tasarımı sayesinde kolay şekilde doldurulur. Tank içinde yer alan mürekkep seviyesini net şekilde görebilirsiniz. Mürekkep dolum sistemi, işlemler sırasında sıçrama ve kirlilik durumları ile karşılaşmanızı engeller. Doğru renkleri uygun tanklara pratik şekilde aktarabilir, baskı işlemlerine aralıksız olarak devam edebilirsiniz.

Akıllı Cihazlardan Baskı Komutu Verin

Akıllı cihazlar ile entegre şekilde çalışma özelliğine sahip yazıcı, uygulamalar aracılığı ile işlevsel hale gelir. Tablet ve akıllı cep telefonunuza Epson iPrint 4 uygulamasını indirebilir, cihaza yazdırma komutunu pratik şekilde verebilirsiniz. Ethernet portuna sahip yazıcı, çok yönlü kullanımı ile beğeni toplar.

Micro Piezo Teknolojisi

Baskı kalitesi konusunda oldukça üst segment sonuçlar sunan yazıcı, siyah ve renkli yazdırma işlemlerini başarılı şekilde tamamlar. Görsel ve grafikleri ekran kalitesinde kâğıda aktaran cihaz, tüm baskılarınızda profesyonel sonuçlar verir ve baskılarınızı net ve keskin şekilde almanızı sağlar.

Çok Fonksiyonlu Yüksek Performans

Baskı, tarama, fotokopi ve marjsız fotoğraf baskısı işlemlerini bir arada sunan cihaz, yüksek kaliteli çözümler sunar. Verimli baskı hızı ve yüksek performansı ile baskı işlemlerini kısa sürede tamamlamanız için idealdir.

Teknik Özellikler

 • Wi-Fi: Var (Wi-Fi Direct)
 • Ekran Özellikleri: Renkli Ekran (3.7 cm)
 • Ethernet: Var
 • Ağırlık: 5 kg
 • İlk Baskı Süresi: 10 sn
 • Baskı Kalitesi (Renkli): 5760 x 1440 DPI / (Siyah): 5760 x 1440 DPI
 • Faks Özelliği: Var
 • Kartuş Sayısı: 4 Adet
 • Tarayıcı Bit Derinliği: 48 Bit
 • Tarayıcı Çözünürlüğü: 1200 x 2400 dpi
 • Renkli Tarama Özelliği: Var
 • Kağıt Türleri: A4, A5, A6, B5, B6, 10x15 cm, 13x18 cm, C6 (Zarf), No. 10 (Zarf), DL (Zarf), Legal, Letter, Kullanıcı Tanımlı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.