Samsung Galaxy S20

​Ürün a​lımları 1 adet ile sınırlıdır.

5,0

Samsung Galaxy S20

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Fotoğraf Çekme Şeklinizi Değiştirin

Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra ile tanışın. Çığır açan 8K Videodan Fotoğraf özelliği ile sadece video değil fotoğraf çekme şekliniz de değişecek. Buna bir de Samsung Knox güvenliğini, akıllı pili, güçlü bir işlemciyi ve dev bir depolama alanını ekleyin. Galaxy S20 serisi mobilde bambaşka dünyanın kapılarını açıyor.

Space Zoom

Samsung Galaxy'nin şimdiye kadarki en gelişmiş yakınlaştırma teknolojisi, farkında bile olmadığınız şaşırtıcı detayları yakalamanıza yardımcı olacak. S20’nin gelişmiş yakınlaştırma özelliği, 3x Hibrid Optik Zoom, netliğini koruyan keskin çözünürlükler sunuyor. Buna yapay zeka tarafından desteklenen 30x Süper Çözünürlüklü zoom'u ekleyin ve artık hareketin olduğu her yere daha önce olmadığınız kadar yakın olabilirsiniz.

8K Video Kaydı

8K Videodan Fotoğraf özelliği ile fotoğraf ve videolara bakış açınızı değiştirin. Mobil çözünürlüğü 4K'den tam 8K'ye yükselterek mobil videoda devrim yaptık. Bu UHD'nin 4, Full HD'nin 16 katı demek! 8K Videodan Fotoğraf özelliği, 8K videodan 33MP fotoğraflar yakalamanıza olanak tanır. Sadece galeriye gidin, videonuzu seçin ve sonra sol üst köşedeki deklanşöre dokunun.

Tek Tuşla Çoklu Çekim

Tek bir çekim yaparak birden fazla farklı formatı yakalamanın yepyeni bir yolu. Kameradaki Tek Tuşla Çoklu Çekim modunu seçin ve deklanşöre hafifçe dokunun. Çığır açan yapay zekası ile size 10 saniyeye kadar çekim yapma ve bir dizi farklı format elde etme olanağı sağlar. Bu da tekrar çekim yapma gereği kalmadan o anı en iyi şekilde yakalamanızı sağlar.

Parlak Gece Modu

Samsung Galaxy’nin daha büyük görüntü sensörü size loş ışıkta bile keskin ve aydınlık fotoğraflar sağlar. Üstelik Gece modunda daha aydınlık görüntüler elde edebilirsiniz.  Kamera aynı anda birden fazla fotoğraf çeker ve ardından onları daha az bulanık tek bir fotoğrafta birleştirir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GALAXY S20
İşletim Sistemi
ANDROID 10
Üretim Yeri
Vietnam
Dahili Hafıza
128GB
Ekran Boyutu (inç)
6.2INC
Ana Renk
PEMBE
Ekran Teknolojisi
DYNAMIC AMOLED
Orıjınal Renk
PEMBE
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3200X1440 (QUAD HD+) PIXELS
Ön Kamera (mp)
10 MP (DUAL PİXEL)
Arka Kamera (mp)
12MP (DUAL PİXEL) + 64MP + 12MP
4.5guyumu
CAT20
İşlemci
EXYNOS 990
İşlemci Hızı (hz)
2.73GHZ,2.6GHZ,2GHZ 8 ÇEKİRDEK
Nfc
VAR
Autofocus
VAR
Ağırlık (gr)
163 GR
Bluetooth Versiyon
V5.0
Garanti Süresi
2 YIL
Pil Kapasitesi (mah)
4000 MAH
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
İMEİ
Sub Kategori
SMARTPHONE
Marka
SAMSUNG

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
6 kere puanlandı
Toplam 6 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla