E2M AirPods Pro Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eşsiz ve Eğlenceli Tasarım

Canlı renkleri ile öne çıkan E2M AirPods kılıfı, gökkuşağı tasarımıyla kullanıcıların beğenisine sunulur. Solmayan renklerin yanı sıra AirPods’unuzu mükemmel bir şekilde korur ve çantanızda veya cebinizde zarar görmesini önler.

Kılıfında Şarj Özelligi

AirPods’larınızı ve şarj ünitesini sıkıca kavrar ve düşmelere ve darbelere karşı korur. Şarj bağlantılarına erişim sağladığı için kılıfında şarj edebilirsiniz. Kolayca yerleştirilebilen kılıfı istediğiniz zaman çıkarabilir, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Esnek Silikon Malzeme

Özel esnek silikon yapıya sahip E2M koruyucular darbeleri emer ve AirPods’unuza yansıtmaz. Bu etkin koruma sayesinde hem şarj ünitesini hem de kulaklıklarınızı çizik, çatlak ve ezilmelere karşı mükemmel bir şekilde korur.

Su ve Toz Koruması

Silikon kılıf bağlantı noktalarını kapatan kapağa sahiptir. Böylece toz ve su sıçramalarına karşı da koruma sağlar ve AirPods’larınızı temiz ve ilk günkü gibi kullanmanıza yardımcı olur.

AirPods Şarj Ünitesine Entegre Olabilen Tasarım

Şarj ünitesi ile birlikle yerleştirilebilen AirPods’lar kılıf içindeyken şarj olabilir ve kapaklı tasarım sayesinde kolayca şarj edebilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Uyumlu Model: AirPods Pro
  • Malzeme: Silikon
  • Tasarım: Gökkuşağı 

Teknik Özellikler

Uyumlu Cihaz 2
AIRPODS 3. NESİL
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Cihaz 1
AIRPODS PRO
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
E2M AİRPODS PRO KILIF GÖKKUŞAĞI
Ana Renk
RENKLİ
Materyal
SİLİKON
Renk
RENKLİ
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Marka
E2M
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok