E2M Aşk Meyvesi Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


AirPods’larınız İçin Tam Koruma  

E2M AirPods 1-2 Kılıf Aşk Meyvesi, AirPods kablosuz kulaklıkların şarj kutusunu tam olarak sararak düşme ve darbelere karşı korur. Çizik oluşumunu engelleyen model, darbeleri emme özelliğiyle bilinen yumuşak silikon materyalden üretilir. AirPods’unuzu dilediğiniz her yere gönül rahatlığıyla götürmeniz için tasarlanır.

Aşkınızı Yansıtan Birinci Sınıf Tasarım 

Model, eğlenceli aşk meyvesi tasarımıyla dikkat çeker. Şarj kutusuna mükemmel şekilde uyum sağlayan E2M AirPods 1-2 Kılıf sayesinde AirPods’unuz yepyeni bir görünüm kazanır. Ürün silikon yüzeyinin yardımıyla kolaylıkla kavranır ve elinizden kaymaz. Kaliteli yapıyı estetik görünümle birleştirir ve renkli tasarımlardan hoşlanan kullanıcılardan tam not alır.

Uyumlu ve Ergonomik Kılıf

Ürün, Airpods’un bağlantı ve tuşlarıyla tamamen uyumludur. Şarj kutusunu etkin şekilde koruyan kılıfın kapağı, çok kolay ve pratik şekilde açılarak Airpods’a hızlı erişimi mümkün kılar. Çanta, cep ve cüzdanda taşıyabileceğiniz kılıf, hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Pratik Şarj Girişi

Kılıfın alt kısmında şarj soketi giriş bölümü yer alır. AirPods’u kılıftan çıkarmadan şarj etmenizi mümkün kılan şarj giriş bölümü, pratik kullanımı destekler. Model sayesinde hem şarj kutunuz darbelerden ve kılcal çiziklerden korunur hem de kılıftan sık çıkarılmadığı için yıpranma meydana gelmez.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Aşk meyvesi
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF AŞK MEYVESI
Renk
YEŞİL
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok