E2M Avokado Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

AirPods’unuz Her Yerde Güvende  

E2M AirPods 1-2 Kılıf Avokado, AirPods kablosuz kulaklıklarınızı her yerde güvenli şekilde taşımanız için tasarlanmıştır. Eğlenceli tasarımıyla kullanıcıların büyük beğenisini kazanan kılıf, darbe emici özelliğe sahip silikon yapısıyla darbelere ve toza karşı üst düzey koruma sunar. 

Siz Neredeyseniz Eğlence Orada 

AirPods’unuzu sıradanlıktan kurtarıp eğlenceli bir göründüm kazandıran E2M AirPods 1-2 Kılıf modelleri, Avokado tasarımıyla da gününüze neşe katar. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını yansıtan avokado tasarımı, çantada ya da cepte taşınan AirPods’un bulunurluğunu kolaylaştırır. Şarj kutunuzu ince çiziklerden, tozdan ve sudan koruyan silikon Avokado kılıf, gittiğiniz her yere eğlenceyi sizinle götürür.

%100 Uyumlu ve Ergonomik Kılıf 

Elektronik cihazlar için kılıf seçerken en çok dikkat edilmesi gereken özellik uyumluluktur. E2M AirPods 1-2 Kılıf Avokado, 1. ve 2. nesil AirPods modelleriyle %100 uyum sağlar. Şarj kutusunu sağlam ve esnek şekilde tamamen saran kılıf, AirPods’unuza zarar vermez. Modelin kolay şekilde açılan kapağı hızlı erişimi ve pratik kullanıcı deneyimini destekler. 

Güvenli Şarj Deneyimi

Modelin alt kısmında yer alan şarj soket girişi AirPods 1-2 modellerine uyumludur. Kolay şarj imkânı tanıyan giriş sayesinde cihazınızı şarj ederken kılıftan çıkarmaya gerek kalmaz ve bu sayede olası yıpranmaların önüne geçilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Avokado
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.