E2M Avokado Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Darbelere ve Düşmelere Karşı Koruma Sağlar

E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı ile kulaklıklarınızı özgürce kullanın! Airpods kutunuzu düşme ve çarpmalara karşı koruyan kılıf, kir tutmayan silikon yüzeyiyle de uzun ömürlü bir kullanım sunar. Cihazın boyutuyla birebir uyumlu olan silikon kılıfı çıkarıp takarken herhangi bir çizilme riskiyle karşılaşmazsınız. İki parçadan oluşan E2M Avokado Silikon AirPods Kılıf sayesinde AirPods kutunuzun kapağını kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği

Uyumlu şarj giriş bölmesine sahip olan E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı cihazdan çıkarmadan dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Ayrıca kablosuz şarj desteği sunan ürün, kulaklıklarınızı kolay, rahat ve hızlı bir şekilde şarj edebilmenize de olanak tanır.

Askı Aparatı ile Siz Nereye Airpods Kulaklığınız Oraya!

E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı için özel olarak tasarlanmış askı aparatı ile kulaklığınızı düşüp kaybolma derdi olmadan dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Çantanıza, kemerinize ya da anahtarlığınıza asabileceğiniz AirPods silikon kılıf sayesinde kulaklıklarınızı kutusuyla birlikte güvenle taşımanın rahatlığını yaşayın.

Yüzünüzü Güldüren Tasarım

Sıcak ve samimi tasarımıyla E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı tarzınızın ayrılmaz bir parçası haline getirebilirsiniz. Yüzünüzü güldüren renk ve figürlerle kulaklıklarınızı renklendirebilir, iç ısıtan tasarımlarla yaşamınıza neşe katabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Desen: Avokado
  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Taşıma Kopçası: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS PRO KILIF AVOKADO
Renk
YEŞİL
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok