E2M Çilek Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Silikon ile Üstün Koruma

E2M Çilek Silikon AirPods Kılıfı ile kulaklık kutunuz çarpma ve düşmelere karşı çok daha korunaklı. Airpods kulaklık kutunuzu sıkıca saran, kaliteli silikon malzemeden üretilmiş kılıf, dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı etkin koruma sağlar. Kulaklıklarınızı evde, işte, dışarıda, dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İki Parçalı Kılıf ile Kolay Kullanım Avantajı

Airpods Pro modeliyle tam uyumlu olan Çilek Silikon Kılıf iki parçadan oluşur. Bu sayede kılıfı çıkarmak zorunda kalmadan kulaklık kutunuzu rahatça açıp kapatabilirsiniz.

Wireless Şarj Özgürlüğü

Cihazınızı kılıfın içindeyken wireless olarak şarj edebilirsiniz. Uyumlu şarj bölmesine sahip olan E2M Çilek Silikon AirPods Kılıfı ile kılıfı çıkarmadan kablolu olarak da şarj edebilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlarla Tüm Gözler Üzerinizde

E2M Çilek Silikon AirPods Kılıfı ile kulaklığınıza ve tarzınıza renk katın! Canlı renklere sahip dikkat çekici tasarımıyla öne çıkan çilek desenli silikon kılıf ile girdiğiniz her ortamda gözler sizin üzerinizde olur.

Taşıma Rahatlığı

Çilek Silikon AirPods Kılıfı taşıma kopçası sayesinde size her ortamda taşıma rahatlığı sağlar. Airpods kulaklığınızı çantanıza ya da kemerinize takarak gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler                       

  • Renk: Çilek Desenli
  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Taşıma Kopçası: Var
                       

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods Pro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.