E2M Dinazor Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Darbe Emici Gelişmiş Koruma 

E2M AirPods 1-2 Kılıf Dinozor, kaliteli silikon materyalden üretilir. Darbelere ve yüksekten düşmelere karşı AirPods’unuzu başarılı şekilde koruyan ürün aynı zamanda yumuşak dokuya sahiptir. Kılıf sadece darbe ve yüksekten düşmeye karşı değil, çizilmelere karşı da gelişmiş koruma sunar.

Dinozorların Eğlenceli Dünyası

Kılıf dinozorların eğlenceli dünyasını yansıtan renkli tasarımıyla AirPods şarj kutusunu kusursuz biçimde sarar. Dinozor aksesuarlarını seven ve tercih eden kullanıcılar için son derece işlevsel bir ürün olan E2M AirPods 1-2 Kılıf Dinozor, AirPods’unuza sıra dışı bir görünüm kazandırır.

Üst Seviye Uyum

E2M AirPods 1-2 Kılıf Dinozor, 1. ve 2. nesil AirPods modelleri ile kullanım için uygundur. Dijital ürünlere yönelik aksesuar tasarımındaki lider markalar arasında yer alan E2M, dinozor tasarımı ile, tıpkı diğer tasarımlarında olduğu gibi müthiş bir erişim kolaylığı ortaya koyar. AirPods şarj kutunuzu kılıfa yerleştirmeniz kapağa ve açma kapama tuşuna erişiminizi kısıtlamaz.

Kolayca Taşınır Özelliğe Sahip

Dayanıklı yapısı ve şık tasarımıyla dikkat çeken AirPods kılıfını yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Mobil olmanın ve aynı anda birden fazla işle ilgilenebilmenin çok önemli hâle geldiği iş dünyasında hareket kabiliyetinizi artıran AirPods’unuzu dinozor kılıf sayesinde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca ürünün alt kısmındaki şarj bölmesi şarj etme işlemini de önemli ölçüde kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Dinozor
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF DINAZOR
Renk
YEŞİL
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok