E2M Havuç Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kaliteli Silikon ve Askı Aparatı ile Tam Koruma

E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, premium silikon yapısı sayesinde kulaklıklarınızı ve kulaklık kutunuzu güvenle taşıyıp kullanmanıza olanak tanır. Ekstra darbe emici özelliği ile her türlü şok ve darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Kulaklık kutunuzun ölçüleriyle birebir uyumlu olan E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı kolaylıkla çıkarıp yıkayabilir, sonra tekrar rahatlıkla takabilirsiniz.  Özel askı aparatı sayesinde kılıfı çantanıza ya da anahtarlığınıza iliştirerek yanınızda rahatça ve güvenle taşıyabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği ve Uyumlu Şarj Girişi

Kablosuz şarj desteği özelliği ile size kesintisiz kullanım avantajı ve hareket özgürlüğü sağlar. Ayrıca uyumlu şarj girişi sayesinde cihazınızı kılıfı çıkarmadan pratik bir şekilde kablolu olarak da şarj edebilirsiniz.

Kılıfınız Tarzınızı Konuştursun

E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, canlı renkleri ve neşeli tasarımıyla tarzınızın başarılı bir temsilcisi olur! Kulaklık kutunuza ve hayatınıza renk getiren bu sevimli tasarım sayesinde gözler sizin üzerinizde olsun!

Bağımsız İki Parçalı Kılıf ile Kolay Kullanım Avantajı

Birbirinden bağımsız iki parçadan oluşan E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı size kolay kullanım imkanı sunar. Kılıfı çıkarmadan kulaklık kutusunun kapağını açıp kapatabilir, koruması üzerindeyken kulaklığı ve kutusunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk: Turuncu-Yeşil
  • Malzeme: Silikon
  • Wireless: Var
  • Taşıma Kopçası: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.