E2M Kahve Bardağı Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İncelikli Dizayn, Mükemmel Koruma

E2M Kahve Bardağı Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, kulaklık kutunuzu ve kulaklıklarınızı düşme ve çizilmelere karşı maksimum düzeyde korur. Cihazınızla tam eşleşir ve AirPods 1. ve 2. nesil ile tam uyumludur. İçeriğinde zararlı materyal bulunmayan kılıf, kulaklık kutunuzun üzerinde herhangi bir iz ya da leke oluşmasına sebep olmaz.

İki Parçalı Konfor

Birbirinden bağımsız iki parçadan oluşan E2M Kahve Bardağı Silikon AirPods 1-2 Kılıfı ile cihazınızı kılıftan sıyırmak zorunda kalmadan kapağını rahatlıkla açıp kullanabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği ile Kesintisiz Kullanım

Ürün, sahip olduğu kablosuz şarj desteği özelliği ile size cihazınızı, kabloya ve prize bağımlı kalmadan dilediğiniz her yerde şarj etme özgürlüğü sağlar ve kesintisiz kullanımı mümkün kılar. Bu sayede gittiğiniz yerlerde şarj sorunu yaşamak zorunda kalmazsınız.

Taşıma Aparatı ile Güvenli Taşıma

Ürün, özel tasarım bir taşıma aparatına sahiptir ve kulaklık kutunuzu dilediğiniz yere özgürce ve güvenle taşıyabilme imkanı sağlar. Çantanıza, anahtarlığınıza, kemerinize ya da uygun başka bir yere iliştireceğiniz taşıma aparatı sayesinde cihazı gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk: Kahve bardağı desenli
  • Malzeme Yapısı: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Taşıma Kopçası: Var
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF KAHVE BARDAĞI
Renk
KAHVERENGİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok