E2M Kedi Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Malzeme, Üstün Koruma

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı ile kulaklığınız ve kulaklık kutunuz güvende! Ekstra darbe emici silikon malzemeden üretilen kılıf sayesinde üstün koruma altına alınan cihazınızı uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Apple AirPods 1. ve 2. nesil için uyumlu olan E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı ile kulaklıklarınızı koruyabilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj Avantajı

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, ayrı bir uyumlu şarj giriş bölmesine sahip. Bu sayede kılıfı çıkarmadan cihazınızı dilediğiniz zaman rahatlıkla şarj edebilirsiniz. E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı’nda ayrıca kablosuz şarj desteği de mevcut. Şarj hızını etkilemeyen bu özellik sayesinde kulaklık kutunuzu kabloya ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolay bir şekilde şarj edebilir, faaliyetlerinize kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Askı Aparatı ile Taşıma Kolaylığı

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı özel bir askı aparatına sahiptir. Askı aparatı, cihazınızı güvenle taşıyabilmenize olanak tanır. Aparatı çantanıza, anahtarlığınıza ya da kemerinize takarak kulaklık kutunuzu dilediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz.

Sevimli Tasarımlarla Hayatınıza Renk Katın

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı sevimli kedi figürü tasarımıyla kulaklıkla gerçekleştirdiğiniz tüm faaliyetlere olduğu kadar tarzınıza da renk katar. Dikkatleri üzerine çeken kedi silikon AirPods kılıf ile hayatınız çok daha renkli hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Desen: Kedi
  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Taşıma Kopçası: Var
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS 1-2 KILIF KEDI
Renk
PEMBE
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok