E2M Kedi Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Malzeme, Üstün Koruma

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı ile kulaklığınız ve kulaklık kutunuz güvende! Ekstra darbe emici silikon malzemeden üretilen kılıf sayesinde üstün koruma altına alınan cihazınızı uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Apple AirPods 1. ve 2. nesil için uyumlu olan E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı ile kulaklıklarınızı koruyabilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj Avantajı

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, ayrı bir uyumlu şarj giriş bölmesine sahip. Bu sayede kılıfı çıkarmadan cihazınızı dilediğiniz zaman rahatlıkla şarj edebilirsiniz. E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı’nda ayrıca kablosuz şarj desteği de mevcut. Şarj hızını etkilemeyen bu özellik sayesinde kulaklık kutunuzu kabloya ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolay bir şekilde şarj edebilir, faaliyetlerinize kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Askı Aparatı ile Taşıma Kolaylığı

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı özel bir askı aparatına sahiptir. Askı aparatı, cihazınızı güvenle taşıyabilmenize olanak tanır. Aparatı çantanıza, anahtarlığınıza ya da kemerinize takarak kulaklık kutunuzu dilediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz.

Sevimli Tasarımlarla Hayatınıza Renk Katın

E2M Kedi Silikon AirPods 1-2 Kılıfı sevimli kedi figürü tasarımıyla kulaklıkla gerçekleştirdiğiniz tüm faaliyetlere olduğu kadar tarzınıza da renk katar. Dikkatleri üzerine çeken kedi silikon AirPods kılıf ile hayatınız çok daha renkli hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Desen: Kedi
  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Taşıma Kopçası: Var
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.