E2M Kedi Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Darbe Emici Kaplama

Airpods Pro kulaklıkları güvenli şekilde muhafaza etmek için elverişli olan kılıf, estetik tasarıma sahiptir. Renkli görünüme sahip model yüksek kaliteli silikon malzemelerden üretilir. Darbe emici özelliğe sahip silikon yan kenarlar, düşme gibi dış etkenlere karşı etkili koruma sağlar. Tozlanmanın ve kirlenmenin önüne geçerek kulaklığın özenli şekilde saklanmasına olanak tanır. Tasarım ayrıntıları ile göze hitap eder ve keyif dolu kullanım sağlar.

Fonksiyonel Tasarım

Kompakt tasarımı ile ön plana çıkan silikon Airpods Pro kılıfı, özel boyutları sayesinde kulaklıkların kılıf içinde sabit durmasını sağlar. Çantada, kıyafet cebinde veya elde taşırken kulaklık ile uyumlu ölçülerde hazırlanan bölmelerde cihazı güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Konforlu şekilde açılan mıknatıslı kapak, ihtiyaç duyduğunuz her an kulaklığa ulaşmanız için elverişlidir.

Askı Aparatı ile Taşıma Kolaylığı

Yumuşak yapıya sahip silikon dış yüzey çizilme ve yıpranma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Portatif kullanım sırasında avantaj sağlayan kılıf askı aparatı donanımına sahiptir. Aparatı çanta, cüzdan, kemer ve anahtarlık üzerine takabilir, gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz.

Şarj ve Bağlantı Desteği

Şarj konusunda kullanıcısına avantaj sağlayan kılıf, Airpods Pro tuşları ve bağlantı noktalarına uyumlu şekilde tasarlanır. Kablosuz şarj desteği sayesinde kulaklıkları kılıftan çıkarmadan konforlu şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj soketi girişi tıpa yardımı ile kapatılarak toz ve sıvı girişi engellenebilir. Her açıdan kullanışlı özelliklere sahip kılıf ile güvenli ve keyifli kullanım elde edebilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: E2M
  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Şarj Giriş Bölmesi: Var
  • Askı Aparatı: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods Pro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.