E2M Kedi Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Darbe Emici Kaplama

Airpods Pro kulaklıkları güvenli şekilde muhafaza etmek için elverişli olan kılıf, estetik tasarıma sahiptir. Renkli görünüme sahip model yüksek kaliteli silikon malzemelerden üretilir. Darbe emici özelliğe sahip silikon yan kenarlar, düşme gibi dış etkenlere karşı etkili koruma sağlar. Tozlanmanın ve kirlenmenin önüne geçerek kulaklığın özenli şekilde saklanmasına olanak tanır. Tasarım ayrıntıları ile göze hitap eder ve keyif dolu kullanım sağlar.

Fonksiyonel Tasarım

Kompakt tasarımı ile ön plana çıkan silikon Airpods Pro kılıfı, özel boyutları sayesinde kulaklıkların kılıf içinde sabit durmasını sağlar. Çantada, kıyafet cebinde veya elde taşırken kulaklık ile uyumlu ölçülerde hazırlanan bölmelerde cihazı güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Konforlu şekilde açılan mıknatıslı kapak, ihtiyaç duyduğunuz her an kulaklığa ulaşmanız için elverişlidir.

Askı Aparatı ile Taşıma Kolaylığı

Yumuşak yapıya sahip silikon dış yüzey çizilme ve yıpranma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Portatif kullanım sırasında avantaj sağlayan kılıf askı aparatı donanımına sahiptir. Aparatı çanta, cüzdan, kemer ve anahtarlık üzerine takabilir, gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz.

Şarj ve Bağlantı Desteği

Şarj konusunda kullanıcısına avantaj sağlayan kılıf, Airpods Pro tuşları ve bağlantı noktalarına uyumlu şekilde tasarlanır. Kablosuz şarj desteği sayesinde kulaklıkları kılıftan çıkarmadan konforlu şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj soketi girişi tıpa yardımı ile kapatılarak toz ve sıvı girişi engellenebilir. Her açıdan kullanışlı özelliklere sahip kılıf ile güvenli ve keyifli kullanım elde edebilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: E2M
  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Şarj Giriş Bölmesi: Var
  • Askı Aparatı: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS PRO KILIF KEDİ
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok