E2M Muz Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sıra Dışı ve Eğlenceli Görünüm

Eğlenceli ve sıra dışı görünüm sunan E2M muz silikon kılıf; canlı sarı rengi ve muz formundaki eğlenceli tasarımıyla gününüzü daha enerjik ve keyifli geçirmenize katkı sağlar. İlginç dizaynı sayesinde ürün, iyi bir hediye alternatifi olarak da değerlendirilebilir.

Kaliteli Esnek Silikon Materyal

E2M Airpods 1-2 Kılıf Muz, kaliteli esnek silikon malzemeden üretildiği için AirPods’un çevresini 360 derece sarar. Silikon materyal zamanla esnekliğini kaybetmez. Bu sayede uzun süre güvenle kullanılabilir.

Maksimum Koruma Sunan AirPods Kılıfı

E2M, AirPods’u 360 derece çevrelediği için çizilmelere, toza ve güneş ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Premium silikon materyalinin şok emici özelliği sayesinde cihazınızın darbelerden etkilenme riski minimum düzeye iner. Bununla birlikte kaliteli yapı, AirPods’un ultraviyole ışınlarından ve su sıçralamalarından etkilenmesini engeller.

Karabina ile Güvenli ve Kolay Taşıma

E2M’nin yan kısmında bir adet karabina yer alır. Karabina sayesinde AirPods’u çantanıza kolaylıkla entegre ederek, gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca karabina, cihazınızı kaybolma riskine karşı da korur.

Canlı Renklerini Kaybetmeyen Tasarım

E2M muz silikon kılıf, üretim aşamasında kaliteli boyalarla renklendirilerek üretilir. Uzun süreli yoğun kullanımda bile renkler canlılığını yitirmez. Renklerin korunması için kılıfın temizliği sırasında sert kimyasallardan kaçınmak ve sabunlu su ile hafifçe temizlenmesi yeterli olur.

Kaymayı Engelleyen Yüzey

Ürünün yumuşak yüzeyi, AirPods’u daha rahat kavramanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, kauçuk silikon materyalden üretildiği için kaymayı engeller. Günlük yürüşlerinizde ve antrenmanlarınızda bile sağlam tutuş sayesinde kulaklığınızı rahatlıkla şarj istasyonundan çıkararak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Kesik Bağlantı Noktası

E2M silikon kılıf, AirPods’un işlevlerini kısıtlamayacak özelliklere sahiptir. Kılıfın alt kısmında kesik bağlantı noktası yer alır. AirPods’u şarja bağlamak istediğinizde kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz.

Kolay Entegre Edilme Özelliği

E2M muz silikon AirPods kılıfını esnek yapısı sayesinde cihazın üzerine kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Bunun için ürünü hafifçe esnetmeniz yeterlidir. Kılıf, birbirine bağlı iki parçadan oluştuğu için pratik kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: Muz
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.