E2M Pati Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Keyifli ve Sevimli Pati Tasarım

Tasarımlarıyla dikkatleri çeken Airpods kılıfların en sevilen seçeneklerinden birisi de sevimli pati tasarımıdır. Bu tasarımla AirPods’u süsleyerek her günü daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ürünün eğlenceli pati tasarımı, onu hayvanseverler için mükemmel bir hediye alternatifi haline de getirir.

Darbelere Karşı Maksimum Koruma

E2M pati silikon AirPods kılıfı, çok yönlü koruma sağlayan tasarımıyla da dikkatleri çeker. Kılıf iyi bir esnekliğe, şok emici ve düşme hızını yavaşlatan özelliklere sahiptir. Bu sebeple, elinizden düştüğü durumlarda AirPods’unuzu maksimum düzeyde korur. Şarj istasyonunun ve kulaklığınızın zarar görmesini engeller.

Uzun Süreli Kullanım

AirPods’lar uzun süre kullanılabilen cihazlardır. E2M silikon kılıf, cihazınız kullandığınız süre boyunca koruyabilecek şekilde üretilir. Kaliteli silikon yapısı zamanla elastikiyetini ve dayanıklılığını kaybetmez.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Aparat

AirPods’unuzu omuz çantasına, kemerinize veya anahtarlığınıza asmanız için E2M’nin hemen yan tarafında bir adet karabina bulunur. Karabina sağlam özelliklere sahiptir. Üzerinde yer alan dönen halkayı çevirmediğiniz sürece açılmaz. Bu sayede AirPods’unuzu istediğiniz herhangi bir yere asarak kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

 Kaliteli Materyallerle Üretilir

E2M pati silikon kılıf çok fonksiyonlu koruma için toz geçirmeyen ve parmak izini önleyen yüksek kaliteli ve dayanıklı organik silikondan üretilir. Bu sayede darbelerin yanı sıra AirPods’u çizilmeye, tozlanmaya ve yıpranmaya karşı korur. Kılıfla kullandığınız cihazınız uzun süre ilk günkü görünümünü korur.

Kolay Kullanım Özellikleri

Pati şeklindeki AirPods kılıfı, kolay kullanım için üst ve alt kapaklarlarla tasarlanır. AirPods’unuzu kılıftan çıkarmak istediğinizde üst kapağı açmanız ve cihazı aşağıdan yukarı doğru itmeniz yeterli olur.

Alt Şarj Portuyla Konforlu Kullanım

Kılıf kolay kullanım için en alt kısmında şarj portuna erişmeniz için minik deliklere sahiptir. Bu sayede AirPods’u şarj ederken kılıftan çıkarmanıza gerek kalmaz. E2M ile birlikte şarj portunun yanı sıra AirPods’un tüm özelliklerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Özel Yüzey Kaplaması

E2M’nin kabartmalı tasarımı özel yüzey kaplaması sayesinde ergonomik tutuş sağlar. AirPods’unuzu elinizde taşıdığınızda yüzey yumuşaklık hissi verir. Aynı zamanda materyal özelliklerinden dolayı AirPods’un elinizden kayıp düşmesini engeller.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: Pati
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF PATI
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok