E2M Patrick Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Keyifli ve Eğlenceli Görünüm

E2M Patrick silikon kılıf, Sünger Bob’un sevimli karakteri olan Patrick’i gün boyu yanınızda taşımanızı sağlar. Bu sayede gününüz daha keyifli ve eğlenceli geçer. Sıra dışı tasarıma sahip olan ürünü çizgi film seven arkadaşlarınıza hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

360 Derece Koruma

E2M silikon kılıf, şarj istasyonunuzu 360 derece sarar. Şarj istasyonunun dış cephesinde ince olmasına rağmen güçlü bir bariyer oluşturur. Bu durumda cihazınız elinizden düşse bile kolay kolay hasar görmez.

Çizilmelere Karşı Dayanıklılık

AirPods şarj istasyonu, parlak beyaz yüzeye sahiptir. Bu yüzey son derece şıktır ve çizilmelere meyillidir. Ürün dış yüzeyi tamamen sardığı için şarj istasyonunun çizilmesini engeller. Bu sayede AirPods’u uzun yıllar değerini kaybetmeden ilk günkü görünümüyle kullanmanızı sağlar.

Esnek ve Güçlü Tasarım

E2M’nin Patrick şeklindeki yüzeyi birinci sınıf silikon kullanılarak tasarlanır. Silikon yapısı, elastik özelliğe sahiptir. Elastik özellik ise AirPods’un korunmasını güçlendirirken, aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar. Birbirine bağlı ve iki parçalı olarak dizayn edilen kılıfı, AirPods’a entegre etmek için hafifçe dışa doğru genişletmeniz yeterlidir.

AirPods’la Tamamen Uyumlu ve Sağlam

AirPods’u şarj etmek için E2M Patrick silikon kılıfı çıkarmanız gerekmez. Kılıfın alt yüzeyinde şarj portuna uyumlu olan giriş mevcuttur. Bu sayede kılıfınızla AirPods’u kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Yüzey

AirPods’un parlak beyaz şarj istasyonu, kaygan şekilde üretildiği için elinizden düşmeye meyillidir. E2M, yüzeyi saran ve ergonomik tutuş sağlayan yapısıyla AirPods’un elinizden düşmesini engeller. Ayrıca sağlam olmasına rağmen son derece yumuşaktır. Yumuşak yüzeyi ürün kullanımını daha keyifli hale getiren özelliklerinden birisidir.

Karabina ile Kolay Taşıma

AirPods, küçük bir cihaz olduğu için çabuk kaybedilebilir. Bu soruna karşı E2M Patrick, şık bir karabina ile birlikte size gelir. Bu karabina sayesinde cihazınızı çantanıza, kemerinize ya da anahtarlığınıza entegre edebilir ve kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca kılıfın Patrick şeklindeki tasarımı, özellikle seyahatler sırasında AirPods’u çantanızın içinde görmenizi kolaylaştırır.

Toza ve Su Sıçramalarına Karşı Koruma

E2M kılıf, AirPods’u sadece darbelere karşı korumaz. Aynı zamanda su sıçramalarına ve toza karşı da güvenli muhafaza sağlar. Yağmurlu havalarda kılıfla sarılmış olan AirPods’u güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: Patrick
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.