E2M Penguen AirPods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

E2M Penguen AirPods 1-2 Kılıfı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tarzınıza Canlılık Katın

Benzersiz tasarımıyla ön plana çıkan E2M silikon kılıflar içerisinde en sık tercih edilenlerden biri, “Penguen” modeli kılıfıdır. E2M Penguen; renkli tasarımı, yumuşak ince çizgileri ve benzersiz detaylarıyla tarzınızı yansıtmanıza katkı sağlar.

Darbelere Karşı Etkin Koruma

AirPods`u sıkıca kavrayan silikon kılıf, düşme ve darbelere karşı etkin koruma sağlar. Böylelikle çizik oluşumuna engel olduğu gibi, AirPods`un tüm tuş ve bağlantılarına da tam uyum sağlar. Aynı zamanda AirPods`u kılıftan çıkarmadan kablosuz şarj aletleri ile şarj edebilmenize de imkan tanır.

Kesikli Bağlantı Tasarımıyla Zamanda Tasarruf

E2M silikon kılıf, şarj istasyonu ile entegre haldeyken şarj etmenize izin veren kesikli bağlantı noktalarına sahiptir. Bu sayede cihazınızı şarj ederken kolaylık sağlayan yapısıyla zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Minimize Edilmiş Düşme Riski

Silikon kauçukla üretilen E2M, kaymayı maksimum derecede önleyen yüzeye sahiptir. Böylelikle AirPods`u elinizde taşıdığınız sırada, elinizden düşürme ihtimaliniz minimize olmuş olur. Ayrıca ürünün dış yüzeyinin özel boyalarla renklendirilmesi sayesinde kılıfınızda herhangi bir solma ve sararma yaşanmaz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Cihaz 1
AIRPODS 2. NESİL
Ürün Model Adı
AIRPODS 1-2 KILIF PENGUEN
Materyal
SILIKON
Renk
MAVİ
Sub Kategori
TDA
Marka
E2M
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok