E2M Poke Topu Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

E2M Poke Topu Airpods 1-2 Kılıfı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Cıvıl Cıvıl Renklerle Tarzınızı Yansıtın

Benzersiz tasarımıyla ön plana çıkan E2M silikon kılıflar içerisinde en sık tercih edilenlerden biri, “Poke Topu” tasarımlı kılıfıdır. E2M Poke Topu AirPods kılıfı; renkli tasarımı, yumuşak ince çizgileri ve benzersiz detaylarıyla tarzınızı yansıtmanıza katkı sağlar.

Etkin Koruma

Airpods`u sıkıca kavrayan silikon kılıf, düşme ve darbelere karşı etkin koruma sağlar. Çizik oluşumuna engel olur. AirPods`un tüm tuş ve bağlantılarına tam uyum sağlar. Aynı zamanda AirPods`u kılıfından çıkarmadan kablosuz şarj aletleri ile şarj edebilmenize imkan tanır.

Kesikli Tasarımıyla Zamandan Tasarruf Edin

E2M silikon kılıf, şarj istasyonu ile entegre haldeyken şarj etmenize izin veren kesikli bağlantı noktalarına sahiptir. Bu sayede cihazınızı şarj ederken kolaylık sağlayan yapısıyla zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Tam Kavrama Kabiliyeti

Silikon kauçukla üretilen E2M, kaymayı maksimum derecede önleyen yüzeye sahiptir. Böylelikle AirPods`u elinizde taşıdığınız sırada düşürme ihtimaliniz minimize olmuş olur. Ayrıca ürünün dış yüzeyinin özel boyalarla renklendirilmesi sayesinde, kılıfınızda herhangi bir solma ve sararma yaşanmaz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Cihaz 1
AIRPODS 2. NESİL
Ürün Model Adı
AIRPODS 1-2 KILIF POKE TOPU
Materyal
SILIKON
Renk
KIRMIZI
Sub Kategori
TDA
Marka
E2M
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok