E2M Sevimli Dinazor Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sıra Dışı ve Benzersiz Tasarım

Sevimli dinozor şeklindeki E2M silikon kılıf, 3D çizgi film karakteri görünümü sunar. Bu durum sıra dışı tasarımları sevenler için ürünü cazip hale getirir. Kılıfı kullanarak AirPods’a daha eğlenceli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Karabina ile Taşıma Kolaylığı

E2M’nin kalın silikon kılıfı, AirPods’u sık sık düşürmeye eğilimli biriyseniz ideal bir alternatiftir. Ürün, çantanıza veya kemer köprüsüne sabitlemek için bir karabina ile birlikte size ulaşır. Karabina son derece sağlamdır. Cihazı sabitlediğiniz yerden almak için karabinanın orta bölümünü çevirerek açmanız gerekir. Bu durum AirPods’unuzu düşmelere karşı korur.

Güneşe ve Su Sıçramalarına Karşı Dayanıklı

Kaliteli silikondan yapılan E2M sevimli dinozor sıcaklığa, güneş ışınlarına ve su sıçralamalarına karşı AirPods’u korur. Yağmurda kaldığınız zaman ya da AirPods’u güneş alan bir cam kenarında unuttuğunuz zaman endişelenmenize gerek kalmaz.

Ekstra Koruyucu Özellikler

Toz ve kir AirPods’un parlak görüntüsünü kaybetmesine neden olabilir. Ayrıca, kapakların arasına dolan toz cihazda hasara bile sebebiyet verebilir. E2M, AirPods’un tozdan ve kirden etkilenmesini engeller. Bu sayede cihaz hem sağlam kalır hem de parlak beyaz görünümünü kaybetmez.

AirPods’a Tamamen Uyumlu

E2M, AirPods’la tamamen uyumlu şekilde tasarlanır. Kulaklığa erişmeniz için şarj istasyonunun kapağını kaldırmanız yeterli olur. Kılıf, hiçbir şekilde kullanım fonksiyonlarını etkilemez. Cihazınızı şarj etmeniz için kılıfı çıkarmanıza da gerek kalmaz.

Konforlu ve Keyifli Kullanım

Eğlenceli kullanım için sevimli dinazor şeklinde dizayn edilen kılıf, konforunuz da düşünülerek tasarlanmıştır. Dayanıklı silikon materyali, yumuşak bir yüzeye sahiptir. Yüzeye dokunduğunuz an yumuşaklığı hissedersiniz.

Uzun Ömürlü Silikon Kılıf

E2M sevimli dinozor silikon kılıf, yüksek elastikiyete sahip olan silikondan üretilir. Kaliteli materyali sayesinde zaman içinde esnek özelliklerini kaybetmez. Bu sayede uzun süre güvenle ve rahatlıkla kullanılır. Böylelikle AirPods’un zaman geçtikçe değer kaybetmesini ve yıpranmasını engeller.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: Sevimli dinazor
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.