E2M Tetris Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Renkli ve Eğlenceli Tasarım

E2M kılıflar, sıradan tasarımlardan hoşlanmayanlar için en ideal seçenekleri sunar. E2M Tetris, renkli görünümüyle hem tarzınızı tamamlar hem de AirPods kullanımını daha eğlenceli hale getirir.

Çizilmelere Karşı Üstün Koruma

AirPods şarj istasyonu, yolculuk sırasında çantanızda çizilebilir veya yıpranarak zarar görmeye başlayabilir. E2M, AirPods’u çizilmelere karşı korumanın en pratik yolunu sizlere sunar. Bununla birlikte taşıma sırasında çantada oluşabilen tozlar AirPods’un şarj istasyonunda birikebilir. Bu durum da kalıcı hasarlara neden olabilir. E2M Tetris kılıflar, şarj istasyonunun üzerinde bir bariyer oluşturarak cihazınızın tozdan etkilenmesini önler.

Darbelere Karşı Dirençli

AirPods’un şarj istasyonu, kullanımda olmadığı zaman kulaklıkları muhafaza edecek şekilde tasarlanmış olsa da kasada oluşabilecek büyük hasarlara karşı yeterli koruma için E2M Tetris’i kullanabilirsiniz. E2M darbe emici özelliğe sahiptir. Herhangi bir düşme ve çarpma durumunda yavaşlama oluşturarak etkili koruma sağlar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Yüzey

AirPods şarj istasyonu çekici bir görünüm sunar ve kaygan bir yüzeye sahiptir. Bu durum da cihazın elinizden kaymasına neden olabilir. Sağlam materyallerden üretilen E2M, ergonomik tutuş sağlayarak cihazı taşımanızı kolaylaştırır.

Çanta Askısından Gelen Kolaylık

AirPods, minimal boyutları nedeniyle kolaylıkla kaybedilebilir. E2M Tetris kılıfın yan kısmında yer alan çanta askısı ile cihazınızı çantanıza veya anahtarlığınıza entegre edebilirsiniz. Böylelikle hem AirPods elinizin altında olur hem de kaybolma riski azalır.

Uyumlu Çalışma ve Konforlu Kullanım

E2M Tetris, AirPods’un yüzeyini sıkıca sarar. Bununla birlikte AirPods’un kullanım özelliklerini kısıtlamaz. Kılıfı çıkarmadan cihazınızı kablosuz şarj aletini kullanarak şarj edebilir ve tüm fonksiyonlarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım

Kılıfın yumuşak ve dayanıklı yüzeyi, AirPods şarj istasyonuna herhangi bir zarar vermez. Yüzeyi tamamen kaplayan kılıf, kaliteli tasarımı sayesinde uzun süre gevşemeden ve deforme olmadan kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: Tetris
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF TETRIS
Renk
YEŞİL
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok