Erufas Gerçek Piton Derisi Askılı AirPods Pro Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Benzersiz Tasarımıyla Tarzınızı Yansıtın

Ürün, gerçek yılan derisinden (piton)  usta el işçiliği ile orijinal ürün boyutlarında tasarlanmıştır. Bu sayede vip ürün olup çevresinde fark yaratmak isteyenler için eşsiz bir tasarıma sahiptir.

Tam Koruma

AirPods`u sıkıca kavrayan kılıf,  düşme ve darbelere karşı etkin koruma sağlar. Böylelikle çizik oluşumuna engel olduğu gibi, AirPods`un tüm tuş ve bağlantılarına da tam uyum sağlar. Aynı zamanda AirPods`u kılıfından çıkarmadan kablosuz şarj aletleri ile şarj edebilmenize de imkan tanır.

Canlı Tasarım

Erufas deri  kılıf; üretimi sırasında kaliteli malzemeler ile üretilir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda dahi  canlılığını yitirmez. Ayrıca ürünün renklerinin daha uzun süre dayanması için kılıfın temizliği sırasında sert kimyasallardan kaçınmak, kullanım ömrünü daha da arttırır.

Askılı Tasarım

Erufas AirPods kılıf, özel askılı tasarımı sayesinde anahtarlık, kemer ve çantalarınıza kolaylıkla asılabilir. Böylelikle AirPods`unuzu her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Özellikler 

  • Gerçek Piton Yılanı Derisi
  • AirPods Pro ile Tam Uyum
  • Özel Metal Askı
  • Yumuşak İç Doku
  • Darbelere Karşı Koruma

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Deri
Uyumlu Model
AirPods Pro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.