Binano Huawei Watch GT2E 46 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Isıl İşlem Teknolojisi

Binano’nun Huawei Watch GT2E 46 mm akıllı saat modeli için tasarladığı ekran koruyucunun üretim sürecinde ısıl işlem teknolojisi kullanımı dikkat çeker. Isıl işlem teknolojisi ekran koruyucuyu standart camlara oranla dokuz kat daha kuvvetli kılar. Böylece ürün akıllı saatinizi mükemmel şekilde korur.


HD Kalitesinde Benzersiz Görüntü Netliği

Ekran koruyucu, görüntü kaybı sorununun önüne geçer. HD kalitesinde görsel netlik vadeden model, işlevsel kullanıcı deneyimi yaratır. Model, ışığın çok olduğu ortamlarda oluşabilecek yansıma ve aşırı parlak ekran sorununun olumsuz etkilerini de azaltmayı başarır.

Darbe Etkisini Soğurur

Huawei GT2E akıllı saat ile uyumlu ekran koruyucu, günlük yaşamın yoğun temposunda ihtiyaç duyduğunuz korumayı sağlar. Düşme, çarpma, darbeler neticesinde meydana gelebilecek çatlama ve kırılma problemlerini en az seviyeye indiren model, kullanıcılardan tam not alır. Ürün darbe etkisini soğurma konusunda son derece başarılıdır.

Kolay Temizlik ve Kurulum Olanağı

Ekran koruyucunun kurulumu ve temizliği bir hayli kolaydır. Baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formüle sahip olan ürünü, Huawei akıllı saatinizin ekranına saniyeler içinde takabilirsiniz. Ürünün kurulumu için yardım almanıza gerek yoktur. Söz konusu özel formülün katkısıyla ekran koruyucu zahmetsizce ekrana yerleştirebilirsiniz.

Kompakt Tasarım

Kompakt tasarımı ile öne çıkan ekran koruyucu, Huawei Watch GT2E 46 mm akıllı saat modeli ile %100 uyumludur. Akıllı saatinizin ekranını uçtan uca sararak mükemmel koruma ortaya koyan ürün,  aksesuar tercihinde kaliteye önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır.

Parmak İzi Lekelerine Son

Ekran koruyucu kullanımındaki kayda değer sorunlardan biri de parmak izi lekeleridir. Binano Huawei Watch GT2E 46 mm ekran koruyucu, akıllı saatinizi kullanırken ekran üzerinde kalan parmak izlerini görünür kılmaz. Bu sayede daha hijyenik bir kullanım olanağına sahip olursunuz.

Doğru Kullanımla Güveniniz Boşa Çıkmaz

Binano ekran koruyucu kırılma ve çatlama riskini oldukça azaltır. Fakat aşırı şiddetli ve farklı açılardan gelen darbelere karşı ekran tamamen korunamaz. Tam da bu nedenle ekran koruyucunun, akıllı saatinizin ekranını asla kırılmaz duruma getirmeyeceğini unutmamanız önerilir.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: Huawei Watch GT2E 46 mm
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HUAWEİ WATCH GT2E 46 MM EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
HUAWEI-GT2E 46MM WATCH
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok