Binano OPPO Watch 41 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İşlevsel Tasarım, Dayanıklı Yapı

Binano ekran koruyucu işlevsel tasarımı ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. OPPO akıllı saatinizin ekranını uçtan uca kaplayan ürün darbe etkisini en az seviyeye indirir. Böylece gün içinde akıllı saatinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Spor Yaparken de Saatiniz Sizinle

Spor aktivitelerinin vazgeçilmezi akıllı saatler gün ışığında oluşabilecek yansıma sorunu nedeniyle yüksek görsel performans yaratamayabilir. Fakat Binano ekran koruyucu cam HD görüntü kalitesi sunmasına ek olarak yansımaların da önüne geçerek dört dörtlük kullanıcı deneyimi vadeder.

Baloncuk Bırakmayan Özel Formül

OPPO Watch ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan Binano ekran koruyucu camın üretiminde baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül kullanılır. Bu formül yardımıyla camı saat ekranına takarken herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız, baloncuk oluşmaz ve yardım almanıza gerek kalmaz.

Parmak İzi Lekeleri ile Kolayca Baş Edin

Binano tarafından üretilen ekran koruyucu parmak izi lekeleri ile baş etmek için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Ürünün parmak izi bırakmayan yapısı sayesinde ekranınız tertemiz kalır. Ayrıca koruyucu camı mikrofiber bezler ya da gözlük silecekleri yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Daha Dayanıklı, Daha Güçlü

Ekran koruyucu camın üretiminde ısıl işlem teknolojisi tercih edilir. Binano ısıl işlem teknolojisini tercih ederek camı, normal camlara kıyasla 9 kat daha güçlü hâle getirir. Böylece akıllı saatinizin ekranı daha iyi şekilde korunur.

OPPO Watch 41 mm

Ürün OPPO Watch 41 mm akıllı saat modeli ile tamamen uyumlu olacak biçimde üretilir. Söz konusu akıllı saate %100 uygunluk gözetilerek tasarlanan ekran koruyucu cam üst düzey koruma performansı sergiler.

İhtiycacınız Olan Her Şey

Dayanıklı yapısı, ince ve hissedilmeyen tasarımı, kolay uygulanması sayesinde bir Oppo Watch 41 mm için ihtiyaç duyulan her şeyi sunar.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: OPPO Watch 41 mm
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Cam
Uyumlu Model
OPPO Watch 41 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.