Binano OPPO Watch 46 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kompakt Tasarım

Kompakt tasarımıyla dikkat çeken Binano ekran koruyucu, akıllı saatinizin ekranını tamamen kaplar. Etkin koruma sağlayan ürün gelişmiş soğurma kabiliyeti ile ekranın çeşitli nedenlerle alabileceği darbe etkisini azaltır.


OPPO Watch 46 mm ile %100 Uyum

Binano’nun tasarladığı ekran koruyucu OPPO Watch 46 mm ile %100 uyumludur. Koruyucu camın boyutları akıllı saatinizin ekranını uçtan uca saracak şekilde tasarlanır. Ekranın da tıpkı saat ekranınız gibi dört kenarı ve hafif eğimli dört köşesi vardır.

9 Kat Daha Güçlü

Ekran koruyucu ısıl işlem teknolojisi ile üretilir. Koruyucu cam ilgili teknolojinin yardımıyla normal camlara oranla 9 kat daha yüksek koruma ortaya koyar.

Baloncuk Bırakmayan Yapı

Binano ekran koruyucuda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül tercih edilir. Ürünü akıllı saatinizin ekranına yerleştirirken baloncuk oluşmasını engelleyen formül kurulumu ve kullanımı önemli ölçüde pratik hâle getirir.

Benzersiz Görüntü Kalitesi

OPPO Watch 46 mm için geliştirilen ekran koruyucu cam, HD kalitesinde görüntü performansı vadeder. Binano kalitesini başarıyla temsil eden ürün gün ışığında meydana gelebilecek yansıma sorununun önüne geçerek tüm bildirimlerinizi spor yaparken bile rahatça kontrol etmenizi mümkün kılar.

Parmak İzi Lekeleri ile Başınız Dertte mi?

Parmak izi lekeleri ile başınız dertte ve saat ekranının kirli görünmesinden rahatsız iseniz Binano ekran koruyucu sizin için doğru adres anlamına gelir. Ürün parmak izi bırakmayan yapısıyla temiz bir görünüm sunar ve hijyenik kullanıcı deneyimi yaratır.

Konforlu Tasarım

Hissedilmez ince yapısı, kolay uygulanması ve darbelere karşı etkili koruması sayesinde Oppo Watch 46 mm için en kullanışlı aksesuardır.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: OPPO Watch 46 mm
  • Görüntü netliği: HD
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Cam
Uyumlu Model
OPPO Watch 46 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.