Binano Samsung Watch 40 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uçtan Uca Tam Koruma

Binano ekran koruyucu ısıl işlem teknolojisi ile üretilir. Koruyucu camın normal camlara kıyasla 9 kat daha kuvvetli olmasına imkân tanıyan ısıl işlem teknolojisi darbelere karşı etkin koruma sağlar. Akıllı saatinizin ekranını uçtan uca kaplayan koruyucu cam aksesuar seçiminde kaliteye önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır.


Pratik Kullanıcı Deneyimi

Binano Samsung Watch 40 mm ekran koruyucu modelinde başvurulan baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül ürünü zahmetsizce akıllı saatinizin ekranın yapıştırmanızı mümkün kılar. Kısa sürede kurulumunu tamamlayabileceğiniz koruyucu cam pratik kullanıcı deneyimi vadeder.

Tüm Bildirimleri Görüntüleyin

Akıllı saat ekran koruyucu HD kalitesinde görüntü netliği sunar. Model böylece gün içinde hareket hâlinde olduğunuzda bile bildirimlerinizi rahatça görüntülemenize yardım eder.

Minimum Darbe Etkisi

Akıllı cihaz aksesuarının öncü markaları arasında yer alan Binano, üretim süreçlerinde kaliteli materyaller tercih eder. Nitekim ekran koruyucuda da darbe etkisini soğuracak şekilde yüksek kaliteli materyaller kullanılır. Bu sayede düşme, çarpma gibi olumsuz durumlarda saat ekranı minimum darbe etkisine maruz kalır.

Temizliğe Önem Verenlerin Gözdesi

Binano ekran koruyucu cam aksesuar kullanımında temizliğe ve hijyene önem verenlerin ilk tercihlerinden biridir. Parmak izi bırakmayan yapısı ile ekranda hiçbir şekilde leke bırakmayan ürün akıllı saatinizi koruyucu cam olmadan kullanıyormuşsunuz hissi yaratır.

Samsung Watch 40 mm İçin Tasarlandı

Ekran koruyucu Samsung Watch 40 mm akıllı saat modeli %100 uyumlu olacak şekilde üretilir. Ürünün boyutları ve yapısı akıllı saatinizin boyutları ve ekran yapısıyla birebir aynıdır.

Kullanışlı Özellikler

Binano Samsung Watch 40 mm ekran koruyucunun uygulanması oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra sahip olduğu ince ve dayanıklı yapısı ihtiyacınız olan her özelliğe sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi
  • Uyumlu model: Samsung Watch 40 mm
  • Görüntü netliği: HD

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Uyumlu Model
Samsung Galaxy Watch 40mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.