Binano Samsung Watch 44 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Binano Samsung Watch 44 mm Ekran Koruyucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Darbelere Karşı Dayanıklı

Binano ekran koruyucu darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Çarpma ve düşme neticesinde oluşabilecek darbe etkisini minimum düzeye indiren koruyucu cam, akıllı cihaz aksesuarlarında materyal kalitesine önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır.

Anlık Bildirimlere Hakim Olun

Samsung Watch 44 mm ile tam uyum gösteren ekran koruyucu yoğun aktiviteler esnasında bile akıllı saatinize gelen bildirimleri kaçırmanıza izin vermez. Ürün HD kalitesinde görüntü netliği sayesinde yansıma sorununu da ortadan kaldırır ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi ortaya koyar.


Baloncuksuz Kolay Uygulama

Binano akılı saat ekran koruyucuda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül mevcuttur. Koruyucu camı saat ekranına takarken baloncuk bir başka deyişle kabarcık oluşmasını engelleyen özel yapı kolay uygulama ve hijyenik kullanım olanağını da beraberinde getirir.

Parmak İzi Bırakmayan Özel Yapı

Ekran koruyucu cam parmak izi bırakmayan özel yapısıyla dikkat çeker. Akıllı saat ekranında kullanımdan kaynaklı parmak izleri meydana gelmesinin önüne geçen ekran koruyucu saate dair her şeye tam anlamıyla hakim olmanızı sağlar.

Isıl İşlem ile 9 Kat Daha Güçlü

Isıl işlem teknolojisi ile üretilen cam, normal camlara oranla dokuz kat daha güçlüdür. Akıllı saatinizi darbelere karşı başarıyla koruyan ürün beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir.

Samsung Watch 44 mm İçin İdeal

Ekran koruyucu cam, Samsung Watch 44 mm modeli ile tam uyumludur. Söz konusu akıllı saat modelinin boyutları ve yapısıyla %100 uyumlu olacak şekilde tasarlanan model Binano kalitesini her anlamda yansıtır.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: Samsung Watch 44 mm
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSUNG WATCH 44 MM EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
SAMSUNG GALAXY WATCH 44MM
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO