Binano Samsung Watch SM500 Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Üst Düzey Koruma

Binano tarafından tasarlanan ekran koruyucuda ısıl işlem teknolojisinden yararlanılır. Söz konusu teknoloji, ürünü normal camlara kıyasla dokuz kat daha kuvvetli hale getirir. Akıllı saatinizin ekranını uçtan uca kaplayan model, üst düzey koruma ortaya koyar.

Mükemmel Görüntü Netliği

Ekran koruyucu kullanımındaki görüntü kaybı endişesi, Binano Samsung Watch SM500 ile ortadan kalkar. Akıllı saatinizin ekranına taktığınız andan itibaren HD kalitesinde görüntü netliği sağlayan ürün, herhangi bir şekilde görüntü kaybı yaşamanıza izin vermez.

Düşme ve Çarpma Etkisini Azaltır

Binano ekran koruyucu, gün içinde meydana gelebilecek düşme ve çarpma gibi olumsuz durumların etkisini en aza indirir. Düşme ve çarpma olaylarında oluşan darbe etkisini soğuran ekran koruyucu ile gözünüz hiçbir zaman arkada kalmaz.

Baloncuk Bırakmayan Özel Formül

Ekran koruyucuda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül kullanılır. İlgili formül sayesinde modeli akıllı saatinizin ekranına yerleştirmek oldukça kolaylaşır. Binano ekran koruyucuyu, herhangi bir yardım almadan Samsung akıllı saatinizin ekranına zahmetsizce takabilirsiniz.

Parmak İzi Bırakmayan Yapı

Gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken akıllı saat ekran koruyucu, parmak izi bırakmayacak şekilde tasarlanır. Ürünün üretiminde kullanılan özel materyaller, temizlik işlemini son derece pratikleştirir ve hijyenik kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.

Gelişmiş Binano Kalitesi

Akıllı telefon, tablet ve akıllı saatlere yönelik tasarladığı ekran koruyucular ile dikkat çeken Binano, kullanıcı gereksinimlerinden yola çıkarak hareket eder. Marka, üretim sürecinin her aşamasında kaliteli materyallerden faydalanır.

%100 Uyumlu Kullanım

Binano akıllı saat ekran koruyucu modeli, Samsung Watch SM500 ile %100 uyumludur. Ürün, akıllı saatinizin ekranını tamamen kaplayarak güvenli ve işlevsel bir deneyim yaratır.

Önemli Bir Kullanım Uyarısı

Binano ekran koruyucu akıllı saatinizi en iyi şekilde korur ve hem kırılma hem de çatlama riskini minimum seviyeye indirir. Fakat çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbelere karşı akıllı saatinizin ekranının tamamen korunması mümkün değildir. Bu sebeple ürünün, ekranı tamamen kırılmaz kılmayacağı ama önemli seviyede koruyacağı unutulmamalıdır.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: Samsung Watch SM500
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSUNG WATCH SM500 EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
SAMSUNG GALAXY WATCH SM500
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok