E2M Apple Watch 38-40 mm KRD-16 Metal Kordon

​Görsellerdeki Apple Watch ürünü temsilidir. Siparişte sadece Apple Watch uyumlu kordon gönderilecektir.​

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güçlü Ve Sağlam Tasarım

Parlak yapay elmas süslemeli, iyi cilalanmış, keskin kenarlar içermeyen birinci sınıf metal malzemeden üretilmiştir, su / tere dayanıklı, kullanımı sağlam. Çok çeşitli saat grubu sevenler için iyi bir hediye, farklı kıyafetlere ve durumlara çok yakışıyor.

Mükemmel Uyum

Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın. Günlük kullanım, tatil partileri, Düğün, doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve hediye olarak kullanılmaya çok uygundur. Göz alıcı bling kristali ile ayarlanmış metal bant, saatinizin birçok iltifat almasını sağlayacak ve aynı zamanda saat dekorasyonu ve koruması için en iyi seçim olacaktır.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Aksesuar Türü
Kordon
Materyal
Metal
Uyumlu Model
Apple Watch
Boyut & Ağırlık
Genişlik
38 - 40 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.