E2M Apple Watch 38-40 mm KRD-03 Hasır Kordon - 6

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hava Alan Tasarımı ile Bileğiniz Terlemez

Esnek yapısı sayesinde bükülmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı olan E2M Apple Watch 38-40mm KRD-03 yumuşak, nefes alabilir ve hafif hasır kordon yapısıyla  teninizle temas eden yüzeyindeki kabarık dokusu sayesinde hava geçirgenli bir yüzey oluşturur ve nemin atılımını sağlar. 

Çift Katmanlı Örgü Tasarım

E2M Apple Watch 38-40mm KRD-03, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş yapısıyla  çift katmanlı naylon örgü tasarıma sahiptir. Bu sayede uzun süre solmayan canlı renk tasarımıyla tarzınıza uyum sağlar.

Mükemmel Uyum

Cırt cırtlı yapısı sayesinde hızla ve kolayca takılıp ayarlanabilir kordon tasarımı, bileğinize sıkıca sabitlenerek üstün dayanıklılık sunar.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Aksesuar Türü
Kordon
Materyal
Hasır
Uyumlu Model
Apple Watch
Boyut & Ağırlık
Genişlik
38 - 40 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.