E2M Samsung Watch 20 mm KRD-03 Hasır Kordon-3

​Görsellerdeki Samsung Watch ürünü temsilidir. Siparişte sadece Samsung Watch uyumlu kordon gönderilecektir.​

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Teninizi Rahatsız Etmez

Kayış, yüksek kaliteli naylon malzemeden yapılmıştır. Tüm naylon halkalar sıkı bir kalite testi yapıyor, zarar görmemesini sağlıyor ve cilde yumuşak bir tamponlanma sağlıyor. Ne kadar uzun olursa olsun nefes alabilen nefes alabilen yapısıyla yumuşak ve hafif hissedersiniz.


Özel Dokuma

Cırt cırtlı tutturucunun bilek ölçünüze göre ayarlanması hızlı ve kolaydır. Düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan bağlantı ilmekleri ile tutturmak o kadar güvenli ve dayanıklıdır.

Özgürce

Özel hava alabilen ve elastik yapısı sayesinde, saatinizi uzun süre kullanabilirsiniz, bu nedenle spor veya gündelik hayat için ideal bir kordondur.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.