Lexon Mino X Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Suya Dayanıklı Minimal Tasarım

IPX7 su direncine sahip olan ve bir kahve kapsülü kadar küçük olan Lexon Mino X Bluetooth hoparlör, 30 dakikaya kadar su içinde dursa dahi olumsuz etkilenmez. Bu sayede havuz başı ve yağmur altında da kullanabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Ses Aktarımı

Dünyanın en küçük Bluetooth hoparlörleri arasında yer alan Lexon Mino X Bluetooth hoparlör, sahip olduğu ses sürücüleri sayesinde yüksek ses seviyelerinde dahi net müzik dinleme avantajı sunar.

Uzaktan Selfie Çekme Avantajı

Eşsiz bir selfie butonuna sahip olduğu için uzaktan selfie çekmek için kullanabileceğiniz Lexon Mino X Bluetooth hoparlör, çok işlevli olması ile klasik Bluetooth hoparlörlerden ayrılır.

Hands-Free Mikrofon Ayrıcalığı

Bluetooth aracılığı ile taşınabilir bilgisayar veya akıllı telefona bağlayarak müzik dinleyebileceğiniz Lexon Mino X Bluetooth hoparlör aynı zamanda hands-free görüşmeler yapabilmeniz için bir mikrofona sahiptir.

Uzun Batarya Ömrü ile Kesintisiz Kullanım

Sadece 1 saat şarj olarak 3 saat kesintisiz müzik dinleme keyfi sunar. Bu enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde sürekli şarj etmek zorunda kalmazsınız.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Malzeme: ABS, Kauçuk, Silikon Kaplama
  • Şarj Süresi: 1 Saat
  • Kullanım Süresi: 3 saat
  • Ölçüler: 4,3x4 cm
  • Suya Dayanıklılık Seviyesi: IPX7
  • Mikrofon: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.