Motorola Sonic Play Plus 275 FM Kablosuz Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hareket Halindeyken Stereo Ses

Motorola Sonic Play Plus 275 FM Kablosuz Hoparlör ile telefonunuzdan direkt bağlantı, Aux girişi, MicroSD kart üzerinden müzik çalma ve FM radyo özelliği ile 4 farklı seçenek ile kesintisiz müzik yaşayabilirsiniz. 

IP54 Suya Dayanıklı

Motorola Sonic Play Plus 275 FM Kablosuz Hoparlör IP54 Teknolojisi ile suya ve tozlanmaya karşı dayanıklıdır. Plajda veya havuzda rahatlıkla yanınızda bulundurabilirsiniz. 

Diğer Cihazlar ile Uyumlu

Motorola Sonic Play Plus 275 FM Akıllı telefon, tablet ve laptop gibi diğer cihazlarla uyum içerisinde çalışır, kolay bağlantı sağlar.

Özellikler

  • Bluetooth 4.1
  • 10 saate kadar çalma süresi
  • IP54 suya ve toza karşı dayanıklı
  • FM Radyo
  • 3W
  • MicroSD kart desteği

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.