Tronsmart Mega Pro 60 W TWS SoundPulse NFC Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü ve Yüksek Kalitede Ses Performansı

SoundPulse teknolojisi ile yüksek kalitede ses deneyimi sunmak için geliştirilen Tronsmart Mega Pro, 60 W değerine kadar yüksek ses çıkışı sağlar. SoundPulse teknolojisi, sesteki farklılıkları hızlı biçimde fark ederek ayrı ayrı işler ve daha derin bas ve daha belirgin vokal ses imkânı tanır.

Gürültüyü Ortadan Kaldıran Hoparlör

Tronsmart Mega Pro Bluetooth hoparlör, sıradan hoparlörlerdeki harmonik bozulmaların önüne geçer. Ses kusurlarını ve gürültüleri ortadan kaldıran ürün; vokalleri daha yumuşak, sesi daha zengin hâle getirerek dinlediğiniz müziğin keyfini uzun süre çıkarmanıza izin verir.

Sesi Zenginleştiren Tasarım

Modelin tasarımı sayesinde tüm sesleri kaliteli şekilde duymak için hoparlörün tam karşısında durmanıza gerek kalmaz. Ürün, sesin her yönden yansıtılmasına izin veren geniş bir ses kapsama alanına sahiptir. Özel tasarımlı pasif radyatör sayesinde hoparlör düşük ses seviyelerinde bile çarpıcı ses ve güçlü bas sunar.

Bas ve Tiz Hoparlörlerin Gücü

Ürün, bas hoparlör güçlendirici aracılığıyla bası daha güçlü ve keskin hâle getirir. Modelde yer alan iki tiz hoparlör de sesin daha zengin ve kristal netliğinde duyulmasını sağlar. Bas ve tiz hoparlörlerin bir arada kullanımıyla yüksek, orta ve düşüş frekanslı seslerin daha iyi ayırt edilebildiği sıra dışı ses deneyimi ortaya çıkar.

Müzik Keyfiniz Yarıda Kalmasın

Tronsmart Mega Pro Bluetooth hoparlör, şarj edilebilir dahili 10,400 mAh pil kapasitesiyle tek şarjla 10 saate kadar müzik keyfine izin verir. Dört ilâ beş saat şarj ile sıfırdan tam dolu şarja ulaşan hoparlör sayesinde üst düzey kalitede müziğin tadını 10 saate kadar kesintisiz şekilde çıkarabilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Hoparlör

Mega Pro 60 W TWS SoundPulse NFC Bluetooth hoparlör, IPX5 sertifikasına sahiptir. Söz konusu sertifika toz ve su sıçramalarına dayanıklı cihazlara verilen bir sertifikadır. Tronsmart Mega Pro, açık hava koşullarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Çok Yönlü ve Pratik Kullanım Avantajı

Ürünün akıllı cihazları şarj etmek için kullanılabilmesi çok yönlü kullanımını destekler. Cihaz aracılığıyla bir yandan müzik dinlerken bir yandan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Hoparlöre entegre aydınlatmalı sezgisel dokunmatik panel ile ses kontrolü, önceki veya sonraki parçaya geçiş yapılabilmesi ve sanal asistanların etkinleştirilebilmesi, modelin pratik kullanımına katkıda bulunur.

Şık ve Modern Tasarım

Trosmart patentli SoundPulse, kablosuz stereo ve kusursuz NFC bağlantı gibi birçok özellikle donatılan Bluetooth hoparlör, şık, sade ve modern tasarımıyla dikkat çeker. Kullanıldığı ortamlara farklı bir atmosfer kazandırır.

Teknik Özellikler

 • Ağırlık: 1780 g
 • Boyutlar: 82 x 250 x 104 (Y x G x D) mm
 • Bluetooth versiyon: 5,0
 • Çekim mesafesi: 20 metreye kadar (açık havada)
 • Suya dayanıklılık: IPX5
 • Batarya kapasitesi: 10,400 mAh
 • Şarj süresi: Yaklaşık 4-5 saat
 • Çıkış gücü: 60 W
 • Frekans aralığı: 20 Hz -20,000 Hz
 • Çalma süresi: 10 saate kadar
 • Bağlantı: Type-C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.