E2M Akrobat Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Montaj Özellikleri

Tek elle güvenle kullanabileceğiniz telefon tutucu vantuz sistemiyle aracınıza sıkıca tutunur. Vantuzlu yapısı sayesinde araç içinde istediğiniz yere kısa sürede kolayca takabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Ayarlanabilir Görüş Açısı

Telefon tutucu esnek kullanım avantajları sunan akrobat gövdeye sahiptir. Bu sayede tutucunun konumu sabit kalsa da telefonunuzun görüş açısını 360 dereceye kadar değiştirebilir ve sizin için en ideal açıyı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Tam Zamanlı Rota Takibi

Araç içi telefon tutacağı yardımıyla telefonunuzu navigasyon cihazı gibi kullanabilirsiniz. Akrobat telefon tutacağını kendinize doğru çevirerek gideceğiniz rotayı takip edebilir ve trafik yoğunluğunu öğrenebilirsiniz. Telefon tutacağı sayesinde araç sürerken daha güvenli şekilde akıllı cihazını kullanabilirsiniz. Gelen çağrıyı görebilir ve sesle komut sistemlerini kullanarak yanıt verebilirsiniz. Böylece önemli aramaları tam zamanında cevaplayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AKROBAT ARAÇ TUTUCU
Üretim Yeri
ÇİN
Ürün Tipi
HAVALANDIRMA TİPİ
Telefon Tutma Tipi
TELEFON STANDI
Uyumlu Cihaz Tipi
TELEFON
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
E2M
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok