Baseus Apple iPhone 7/8 Wireless Şarj Yüzüklü Silikon Koruyucu Kılıf ve Araç İçi Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Wireless Şarj ile Konfor ve Hız Bir Arada

Baseus araç içi telefon tutucu, Apple iPhone 7 ve 8 modellerini, aracınızda güvenle sabitlemenizi sağlarken kablosuz bir şekilde şarj edebilmenizi de mümkün kılar. Seyahatleriniz sırasında kolay ve hızlı bir şekilde cihazlarınızın bataryasını doldurabilirsiniz. Telefonunuz şarj olurken navigasyon, çağrı cevaplama gibi özellikleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Selfie Yüzüğü ile Her An Kontrol Sizde

Baseus telefon tutucu,  iPhone 7 ve 8 model telefonlarınız ile araç içinde mükemmel selfieler çekmenize olanak verir. Selfie yüzüğü ile aynı zamanda telefonunuzun ekranını kolayca kontrol edebilirsiniz. 

Fonksiyonel Selfie Yüzüğü

Baseus araç içi telefon tutucunun sahip olduğu selfie yüzüğü, yalnızca araç içinde değil gereksinim duyduğunuz her yer yerde kullanabilirsiniz. Telefonun arkasında bulunan aksesuar, düz bir yüzey üzerinde bile telefonunuzu sabitlemenize olanak sağlar. 

Lightning Kablo Girişi ile Cihaz Denetimi

Araç içi şarj imkânından faydalanmayı sağlayan telefon tutucu, lightning kablo ile şarj özelliğinin yanı sıra veri transferini de mümkün kılar. Baseus, kulaklık girişi bulunmayan kılıf ile sürüş sırasında güvenliği sağlamaya yardımcı olan bir tasarım sunar. Lightning kablo girişi bulunan araç içi tutucu, hem size hem de telefonunuza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. 

Sabit Tutuş Gücü

Güçlü manyetik sisteme sahip olan araç içi tutucu, pratik bir kullanım avantajı sağlar. Geliştirilmiş manyetik kavrama ile telefonun yolculuk sırasında sabit kalmasına olanak verir. Araç içi telefon tutucu ile bu sayede selfieleriniz de oldukça kaliteli ve net görünümünü koruyabilir. Apple iPhone 7 ve 8 model telefonları güçlü bir şekilde sabitleyen silikon kılıf, telefonu çizilmelere karşı korur ve şık bir görünüm katar.

Teknik Özellikler

  • Model: WXAPIPH8N-09
  • Tutucu Tipi: Kılıf
  • Materyal: Silikon
  • Şarj: Wireless
  • Uyumluluk: Apple iPhone 7 / 8
  • Selfie Yüzüğü: Var
  • Lightning Kablo Kullanımı: Evet
  • Kullanım Özellikleri: Araç İçi Tutucu-Şarj-Selfie

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
iPhone 8

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.