Cellularline Universal Büyük Araç İçi Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Telefona Tam Uyum

Büyük tasarımı sayesinde her telefon modeline göre ayarlanabilir ve evrensel bir kullanım avantajı sunar. 

Büyük Cihazlara Ayarlanabilen Açı

Cellularline araç içi telefon tutucunun açıklığı el ile basit bir şekilde ayarlanabilir. Bu sayede 95 mm’ye kadar tüm telefon ve tabletlerinizi tutmak için kullanabilirsiniz.

Tutucu Kol ve 360 Derece Dönen Mafsal

Telefonu araç içi telefon tutucusuna yerleştirdikten sonra hem tutucu kollar hem de bilyeli mafsal hareket edebilecek özelliğe sahiptir. Kollar yana açılabilir ve mafsal 360 derece dönüş sağlar. Bu sayede telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz.

Mükemmel Tutunma Sağlayan Vantuz Tasarımı

Cellularline Universal telefon tutucusunun montajı oldukça pratiktir. Vantuzlu zemin tutucu ön panele veya cama mükemmel tutunur ve sarsıntılarda yerinden oynamaz. Ancak dilediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

Güvenli Sürüş için Eller Serbest Kullanım

Telefonunuzu güvenli ve sabit bir şekilde tutan araç içi tutucu, telefonunuzun tüm özelliklerini eller serbest modunda kullanmanıza imkan tanır. Bu sayede navigasyon gibi uygulamaları elleriniz meşgul olmadan kullanabilir  yolculuğunuzu daha güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Tipi: Pasif Tutcu
  • Malzeme: Çizilmez özel ABS
  • Montaj: Vantuzlu Sistem
  • Ağırlık: 150 gr

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok