Riversong Magnetclip Ultra Kompakt Mıknatıslı Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Güçlü Mıknatıs Yapısı

Sadece 25 gr. ağırlığı ile aracınızın havalandırmasına kolayca monte edebileceğiniz Riversong; güçlü mıknatısı sayesinde cep telefonunuzu mükemmel bir şekilde tutar.


Telefon Görüşmeleri ve Navigasyon için İdeal

Riversong Magnetclip sayesinde güvenli sürüş deneyimi için aracınız ile seyahat halindeyken gelen aramaları eller serbest olarak gerçekleştirebilir, navigasyondan yol takibinizi yapabilirsiniz.


Özellikler

  • 33.5 x 30 mm ultra kompakt  ve minimalist tasarımı sayesinde aracınız içinde yer tutmaz, çevresel birimleri kullanımınızı engellemez.
  • Esnek yapısı sayesinde sıcaklık dayanımı ve mukavemet özelliklerine sahiptir. Bunun için  kıvrılmalara, bükülmelere, kopmaya ve zedelenmeye karşı TPE (Termoplastik Elastomer) ve “Silica Jel” malzemeden üretilmiştir.
  • Güçlü mıknatısı sayesinde cep telefonlarının yanı sıra, tablet vb. cihazlar ile de kullanılabilir.
  • Kolay temizlenebilir yapısı ile bakımı çok kolaydır.
  • Riversong; California USA'da tasarlanmış, Çin'de üretilmiştir.
  • Model Kodu: CH01


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.