Swiss Charger SCA-30008 Gravity Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Swiss Charger SCA-30008 Gravity Telefon Tutucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Gravity Telefon Tutucu

Sürüş esnasında dikkat dağınıklığı olmadan cep telefonu kullanımını mümkün kılar. Gravity özelliği, cep telefonunun ağırlığı ile telefonu kilitleyen bir mekanizmayı ifade eder. Bu mekanizma sayesinde ürün, cep telefonlarını yüksek güvenirlik ile tutmayı başarır.

Araç İçi Kullanım Pratikliği

Araç içerisinde bulunan havalandırma menfezine hızlı ve kolay bir şekilde sabitlenir. Sürücü koltuğuna yakın olan havalandırma aralığına ürün yerleştirilir ve böylece sürücünün, yolculuk sırasında cep telefonuna ulaşımı oldukça kolaylaşır. Cep telefonu tutucu, yolculuğun daha güvenli sürdürülmesine yardımcı olan pratik bir çözüm sunar.

Ayarlanabilir Başlık Özelliği

Havalandırma menfezine yerleştirildikten sonra 360 derece dönebilen başlığı sayesinde her yöne kolaylıkla çevrilir. Bu sayede telefon ihtiyaçlara göre yan veya dik şekilde kullanılabilir, böylece çok daha konforlu bir yolculuk sağlanır.

Modern ve Estetik Tasarım

Telefon tutucunun sabitleme paneli, iç kısma geçirilen bir tasarıma sahiptir. Tutucu panel ise siyah renk ile kaplı yumuşak bir yapıdadır, bu sayede cep telefonlarına zarar vermez. Ürünün tasarımı, minimal tasarımı ile araç içerisine modern bir dekor katar.

Konforlu Navigasyon Takibi

Sürücüye yakın olacak şekilde konumlandırılan cep telefonu tutucu, seyir hâlindeyken navigasyon aracılığıyla yol tarifi almayı büyük oranda kolaylaştırır. Eller serbest şekilde navigasyon hizmeti alarak konsantrasyonun bozulmasını önler. Aynı zamanda Swiss Charger gravity telefon tutucu, üstün kaliteye sahip olan materyaller ile imal edilir. Sabitleme ve telefon tutan panel, bu güçlü donanım sayesinde gönül rahatlığıyla telefon kullanımını mümkün kılar.

Genel Özellikler

  • Marka: Swiss Charger
  • Model: SCA-30008
  • Ürün Tipi: Telefon Tutucu
  • Ürün Özelliği: Gravity
  • Kullanım Şekli: Havalandırma Menfezi
  • Başlık Fonksiyonu: 360 Derece Dönebilen Başlık

Teknik Özellikler

Ürün Tipi
HAVALANDIRMA TİPİ
Telefon Tutma Tipi
MANDALLI
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
SCA-30008
Uyumlu Cihaz Tipi
TELEFON
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Part Number
YOK
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok