Trust Nalo Yapışkanlı Manyetik İkili Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Güçlü Manyetik Tutucu

Telefonlarınızı kapaklarıyla birlikte bile sıkıca tutmak için tasarlanmış güçlü manyetik tutucular, seyir halindeyken telefonlarınızın hep güvende olmasını sağlar.

 

Sürücü ve Yolcu İçin İkili Paket

Dilerseniz iki cihazınızı aynı anda veya yanınızdaki arkadaşınızın cihazı ile birlikte telefonlarınıza kolay ulaşım sağlayabilceksiniz.

 

Tüm Akıllı Telefon Bağlantılarına Kolay Erişim

Bilmediğiniz bir adrese doğru giderken ya da trafik yoğunluğuna bakarken navigasyonu göz ucuyla rahatça takip edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuz üzerinden kolayca açabilir ya da ellerinizi direksiyondan kaldırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: Tüm Akıllı Cep Telefonları
  • 2 Siyah Yuvarlak ve 2 Siyah Dikdörtgen Metal Plakalar Dahildir

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Telefon Tutuş Türü
Mıknatıslı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.