Trust Ziva Araç İçi Telefon Tutucu

4,5
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Ayarlanabilir Sabitleme Kıskacı

Seyir halindeyken yapılan ani frenler ya da hızlı kalkışlar telefonunuz için risk oluşturmasın. Ayarlanabilir sabitleme kıskacı telefonunuzu sıkıca kavrar ve seyir halindeyken güvende olmasını sağlar.

 

Kolay Erişim

Çok önemli bir çağrıya cevap vermeniz gerekti ya da konuşmaya müsait olmadığınız bir anda telefonunuz çalmaya başladı. Akıllı telefon düğmelerine ve konektörlerine kolay erişim sağlayan araç tutucunuz sayesinde hızlı hareket edebilecek ve kolayca anlık tepkiler verebileceksiniz.

 

Ayarlanabilir Açı

360 Derece döndürülebilir yapısıyla telefonunuzun ekranını kendi görüş açınıza göre ayarlayabilme ayrıcalığını yaşayın. Boyunuza ya da koltuğunuzun konumuna göre telefonunuzu kolayca takip edebileceğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.

 

Kilit Açma Düğmesi

Aracınızdan inerken ya da trafikte beklerken yapmanız gereken acil telefon işlemlerinde telefonunuzu tek elle hızlıca çıkartabilir ve vakit kazanabilirsiniz.

Navigasyon, Müzik Çalma ve Eller Serbest Görüşmeler İçin İdealdir

Bilmediğiniz bir adrese doğru giderken ya da trafik yoğunluğuna bakarken navigasyonu göz ucuyla rahatça takip edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuz üzerinden kolayca açabilir ya da ellerinizi direksiyondan kaldırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Montaj Tipi: Vakum
  • Uyumluluk: 6 inç’e kadar olan tüm akıllı telefonlarınızla uyumludur

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Telefon Tutuş Türü
Vakum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,5 (5 kere puanlandı)
Tasarım
4,6
Kullanım Kolaylığı
4,2
Özellikler
4,6
Toplam -5- Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla